השכרת קריוקי – חוגגים ביחד

השכרת קריוקי – חוגגים ביחד

הקריוקי הוא ערכה המאפשרת לכלל המשתתפים לשיר לצלילי מוזיקה ידועה גם אם הם לא זמרים מלידה. בעזרת הערכה ניתן להפוך ערב רגיל לבילוי בלתי נשכח שכולל צחוקים, התרגשות וזיופים שלא ניתן יהיה למחוק מהזיכרון. אם גם אתם רוצים לבדוק על השכרת קריוקי, זה המידע שאסור לכם לפספס.

השכרת קריוקי – שרים מכל הלב

קיימות ערכות להשכרת קריוקי רבות כאשר כל אחת מהן שונה מחברתה. ישנן ערכות מקצועיות בהן רצוי להשתמש בערב כישרונות צעירים בו המוזיקה הולכת להיות משובחת וכולם רוצים לשמוע אותה היטב. לעומת זאת, בערב של אנשים ממוצעים ללא כישרון שירה בולט – גם אם לא שומעים היטב כנראה שהפספוס לא יהיה כל כך משמעותי. נסו לחקור על הערכות השונות ולראות שאתם אכן מתאימים את הצורך שלכם לבחירה הסופית.

כמו בתחומים רבים נוספים, אין כמו עצה של איש מקצוע המגיע מהתחום. לרוב מומחים בתחם יהיו אנשי סאונד שעובדים עם ערכות כאלו במהלך היום-יום ויכולים להגיד בדיוק איזו ערכה תיתן תמורה טובה לכסף ובאיזו ערכה לא משתלם להשקיע כלל. לעיתים קרובות אנשי סאונד אלו יכולים להציע ערכות קריוקי משלהם להשכרה ולכן חשוב לראות שאתם אכן מקבלים את המידע הנכון.

הציוד הבסיסי ביותר הוא מיקרופון, מסך ומקרן האחראי להקרנת השירים. במידה וזהו הציוד שקיים אצלכם תוכלו להיות בטוחים שאתם יכולים לנהל ערב קריוקי למופת. אם רוצים לשדרג תמיד ניתן להוסיף ציוד שיהפוך את החוויה לטובה יותר. השכרת רמקולים שניתן יהיה לשמוע מהם מוזיקה גם במסיבות גדולות, מקרן באיכות גבוהה בו ניתן יהיה לראות את המילים גם בתאורה ומיקרופון איכותי שמשדר את הצלילים בצורה איכותית.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד