השכרת קריוקי- מתכון לערב מוצלח

השכרת קריוקי- מתכון לערב מוצלח

דרך נהדרת ליצור אירועי יום גיבוש לעובדים/ מבוגרים או נוער מוצלח, הוא שילוב קריוקי במהלך האירוע. ב”קריוקי”, מושמעת מוזיקה אינסטרומנטלית. על המסך, מוקרנים מילות השיר. ברקע על המסך- יש קליפי ווידיאו. אחד מהמשתתפים, אוחז במיקרופון ושר.

קריוקי- ערב “כוכב נולד”:

ערב קריוקי, הינו ערב, בו יש למשתתפים להיות “כוכב נולד”. בכל קבוצה של משתתפים, יהיו זמרים וזמרות מוכשרים. אולם, לא תמיד מגיע כישרון זה לידי ביטוי. בערב הקריוקי, יוכלו המשתתפים המוכשרים לקבל במה לשיר. לעיתים, ערב קריוקי יכול להיות מקפצה. זמרים וזמרות רבים, היו שרים בתחילת דרכם בערבי קריוקי חברתיים. ערבים אלו, נתנו להם כח ורצון להתקדם הלאה בתחום השירה, ולהפיק דיסקים.

מה שהופך את ה”קריוקי” לחוויה, הוא השילוב של המוזיקה האינסטרומנטלית, וקליפי הווידיאו. ערב קריוקי ללא קליפים, הוא ערב נחמד. אבל, ערב קריוקי בשילוב קליפי ווידיאו, הינו ערב מהנה במיוחד. במהלך הערב, בוחר המנחה אילו שירים להשמיע. לפעמים, בחירת השירים תהיה לפי בקשת הקהל. לפעמים, בחירת השירים תהיה לפי שיקול המנחה. בדרך כלל, לפני כל שיר, יבחר המנחה במשתתף אחר לשיר. לפעמים, כאשר יש משתתף מוכשר במיוחד, ישיר המשתתף כמה שרים, ואף את רוב השירים באירוע.

כאשר מחליטים לשלב “קריוקי” במהלך הערב, צריך להחליט: האם להוציא כסף על מפעיל חיצוני, או לארגן לבד? יש שיקולים ל2 סוגי ההחלטות. מפעיל חיצוני, יודע כיצד להפעיל בצורה הטובה ביותר את הקהל. מצד שני, עלות מפעיל חיצוני הינה יקרה. באירועי גיבוש של וועדי עובדים, או מפעילים חיצוניים, כדאי להזמין מפעיל חיצוני. לעומת זאת, בערבי רווקים רווקות, או ערבים חברתיים אחרים, ומסיבות סיום- אפשר בהחלט לחסוך בהוצאות, ולשכור לבד את הציוד המתאים.

החלטתם להפיק לבד ערב קריוקי. איזה ציוד תצטרכו לשכור? אם האירוע בשטח פתוח ללא חיבור לחשמל- עליכם לשכור גנרטור. כמובן, עליכם לשכור מערכת הגברה. יש לכם קליפי קריוקי? אם לא- מומלץ שתשכרו מחשב נייד המכיל רצועות שירים. כמובן- עליכם לשכור מיקרופון. בנוסף, עליכם לשכור מיקסר. המיקסר- הינה תיבה, היוצרת אפקטים למוזיקה. יש לכם מסך? אם לא, תצטרכו לשכור מסך, ומקרן. עליכם לשכור סטנדים מתאימים עבור המסך והמקרן. מומלץ גם לשכור תאורה מתאימה. לא תמיד יודעים לבד לתפעל את הציוד. לכן, חברת ההסברה תשמח להסביר לכם כיצד לבצע את החיבורים החשמליים, ולתפעל את המכשירים.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד