השכרת רמקולים לאירועים

השכרת רמקולים לאירועים

הקול, בדיוק כמו המראה, הריח והטעם, מהווה חלק אינטגרלי מכל אירוע. ישנם אירועים, בהם הקול תופס את החלק המרכזי, כמו כנס עסקי או ערב קריוקי וישנם אירועים, בהם הקול הוא חלק מהאווירה של האירוע (כמו מוזיקה בחתונות ובבר מצוות). כך או אחרת, מערכת הגברה טובה היא לא רכיב שתרצו לחסוך בו- מערכת הגברה חלשה מדי, או כזו שמרעישה בקולות חזקים מאוד ומעצבנים, בהחלט פוגעת בחוויה שלנו. מתוך כך, ישנן חברות פרטיות רבות, שניתן לקנות או לשכור מהן ציוד הגברה בהיקף משתנה. אחד הרכיבים המשמעותיים ביותר במערכת ההגברה הוא הרמקול, כך שניתן למצוא שירותי השכרת רמקולים בכל רחבי הארץ.

רמקולים שונים לאירועים מגוונים

על מנת לבצע בהצלחה השכרת רמקולים לאירוע שלנו, חשוב להבין את מאפייניו של האירוע העומד בפתחנו. כך, למשל, אין סיבה שנשכיר שמונה רמקולים רבי עוצמה לאירוע של חמישים איש. ככל שהרמקול שלפנינו הוא גדול יותר, כך הוא חזק ואיכותי יותר, אך בהחלט ייתכנו הבדלים בעוצמת ובאיכות השמע בין מספר רמקולים באותו הגודל, המיוצרים מחברות שונות. בד בבד, חשוב להשכיר גם את החצובות עליהם עומדים הרמקולים- החשיבות של החצובות גדולה במיוחד, כאשר מדובר על רמקולים איכותיים וכבדים במיוחד. החצובות צריכות להחזיק את הרמקול בצורה מחוזקת ויציבה, על מנת להימנע מפגיעה פוטנציאלית באורחים ומנזק לרמקול.

הפקת אירוע ברמה הגבוהה ביותר

אנו יודעים, עד כמה ההצלחה של האירוע תלויה באיכותם של הפרטים הקטנים המרכיבים אותו. זו הסיבה שאנחנו, בחברת פליי מיוזיק, מציעים לכם מגוון רחב ביותר של רמקולים, ציוד תאורה, מערכות הגברה ועוד מגוון רחב של ציוד לאירועים. דרכנו, תוכלו לבצע השכרת רמקולים והשכרת כל ציוד נדרש אחר לאירוע שלכם, תוך התאמה מרבית לסוג האירוע ולתקציב העומד לרשותכם. העובדה כי לקוחות רבים, הן מהמגזר הציבורי והן מהמגזר העסקי, עושים שימוש בציוד שאנחנו מציעים, מוכיחה את הסטנדרטים הבלתי מתפשרים, על פיהם אנחנו פועלים תמיד. אנו גם מבצעים משלוחים של הציוד למקומות שונים ברחבי השרון, תוך שאנו שולחים את הציוד במהירות המרבית ותוך שמירה על הציוד.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד