השכרת רמקולים תל אביב

השכרת רמקולים תל אביב

העיר תל אביב היא אומנם אינה בירת ישראל, אך היא העיר המרכזית שבה מתרחשים אירועים בקצב מוגבר. בכיכר רבין, לדוגמה, מתקיימים אירועים לפחות מספר פעמים בחודש, זוהי כיכר עם שטח עצום וכדי שכל משתתף באירוע יוכל לשמוע היטב חשוב לבחור רמקול איכותי שיצליח להעביר את הקולות והצלילים לכל חלקי הכיכר או בכל מקום אחר.

אם אתם מחפשים השכרת רמקולים תל אביב, אל תשכרו רמקול לפני שנפגשתם עם צוות המומחים של חברת “פליימיוזיק”. אנו נדע להתאים לכל מגבר ולכל כמות האנשים את הרמקולים המתאימים.

השכרת רמקולים תל אביב – כל מה שצריך לדעת רגע לפני שאתם שוכרים רמקולים

את סוג הרמקול יש להתאים לסוג האירוע. אנו מציעים שני סוגים של רמקולים, רמקול מוגבר ורמקול פסיבי. הרמקול המוגבר הוא רמקול המגיע עם מערכת הגברה פנימית ואילו ברמקול הפסיבי אין מערכת הגברה פנימית ויש צורך לחבר את הרמקול למערכת הגברה חיצונית.

השכרת רמקול מוגבר מתאים לאירועים קטנים יחסית. אלו רמקולים קלים ונוחים להפעלה ללא כבלים מיותרים המחברים אותם אל מערכת הגברה חיצונית. הרמקול הפסיבי מתאים יותר לאירועים גדולים, אירועים שבהם יש צורך במערכת הגברה עוצמתית וחזקה במיוחד. את הרמקולים הפסיביים מפעילים, בדרך כלל, אנשי צוות ואנשי סאונד היודעים לשלוט ולווסת עוצמת הקולות בהתאם לצרכים.

במקומות שבהם אין חיבור לתשתיות החשמל יש לשכור רמקול שיספק את כוח החשמל הנדרש להפעלת הרמקול בפרט ולמערכת ההגברה בכלל. מערכת ההגברה היא מערכת רגישה לשינויים וכל שינוי בהספק החשמל עלול להזיק לה, לכן כאשר אתם שוכרים גנרטור לאספקת כוח חשמל למערכת ההגברה חשוב לשכור גנרטור עם מייצב מתח. מייצב המתח יגן על המערכת ויספק לה כוח חשמלי בעוצמה קבועה וכך תוכלו למנוע נפילות מתח שיפסיקו את עבודת המערכת או יפגעו בה ויגרמו לה נזק.

אם אתם מתלבטים האם לשכור או לקנות רמקולים, אנחנו יכולים לעזור לכם. אם אתם נדרשים לרמקולים לאירוע חד פעמי, עדיף כמובן לשכור. אם אתם צריכים את הרמקולים באופן קבוע, כדאי לשקול קנייה של רמקולים.

החלטתם לשכור? צרו קשר, אנו ב”פליימיוזיק” נשמח לעזור!

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד