השכרת רמקולים – 9 דברים שחשוב לדעת

השכרת רמקולים – 9 דברים שחשוב לדעת

השכרת רמקולים נחוצה בעת עריכת אירועים או כנסים במקומות סגורים, בחיק הטבע או בחללים גדולים המארחים כמות גדולה של אנשים. אם אתם מעוניינים שהאורחים המשתתפים באירוע יוכלו לשמוע אתכם היטב ולהימנע מצעקות של “לא שומעים” חשוב לדאוג להשכרת רמקולים כדי שהאירוע שלכם לא רק ייראה טוב, אלא גם יישמע טוב.

 השכרת רמקולים – 9 דברים שחשוב לדעת

יש שני סוגים של רמקולים, רמקולים מוגברים ורמקולים לא מוגברים, רמקולים פסיביים. ההבדל בין שני סוגי הרמקולים הוא שהרמקולים המוגברים מגיעים עם מגבר פנימי המובנה  בתוך הרמקול.השכרת רמקולים מקצועיים

רמקולים מוגברים מתאימים לאירועים קטנים יחסית. הם נוחים וקלים להפעלה ואין צורך במגברים חיצוניים. את הרמקולים אפשר לחבר באמצעות כבל אוקס אל כל סוג של נגן מוזיקה ולהשמיע את המוזיקה באיכות טובה.

רמקולים פסיביים, לא מוגברים, מתאימים לאירועים גדולים שבהם יש צורך לחזק ולהגביר את עוצמת הקול. באירועים אלו יש בדרך כלל אנשי סאונד המתחזקים את מערכת ההגברה ושולטים בעוצמת הקולות.

המגבר דומה בפעולתו לשלט טלוויזיה. אפשר לשלוט בעוצמת הקול גם ממרחק בלי להיות קרובים אל הרמקולים עצמם. חשוב להקפיד על מגבר איכותי שיספק את כל הפונקציות  הנדרשות. את עוצמת הרמקולים יש להתאים לסוג האירוע, לכמות האנשים המשתתפים באירוע ועוד.

כדי להפעיל את הרמקולים יש צורך בספק חשמל. אם אתם מקיימים אירוע במקומות ללא תשתית חשמלית, אתם נדרשים לשכור גנרטור שיספק את החשמל הנדרש. את סוג הגנרטור, גדול או קטן, יש להתאים להספק החשמל הנדרש.

שוכרים גנרטור? הקפידו לשכור גנרטור עם מייצב מתח. מייצב המתח הוא רכיב האחראי על אספקת כוח חשמל קבוע ומונע עליות ונפילות באספקת החשמל. גנרטור ללא מייצב מתח עלול לפגוע בציוד ההגברה ולעתים לגרום לו לנזק בלתי הפיך.

כאשר אתם מחפשים רמקולים להשכרה חשוב לבחור בחברה בעלת מוניטין. רק חברה רצינית משקיעה משאבים רבים בתחזוקה ובשמירה על איכות הציוד כדי שאתם תוכלו ליהנות ממנו ללא תקלות ובעיות.

כאשר אתם שוכרים רמקולים הדורשים מגבר חיצוני, כדאי לשקול לשכור איש צוות שילווה את האירוע ויוכל לתת עזרה בזמן אמת במקרים של תקלות. אם אינכם שוכרים איש מקצועי, כדאי לבקש הוראות הפעלה מפורטות ולבדוק האם החברה תיתן לכם תמיכה מרחוק במקרה של תקלות בלתי צפויות.

לשכור או לקנות רמקולים? קניית רמקולים היא הוצאה כספית גדולה. אם אתם מתכננים אירוע חד פעמי, עדיף לשכור רמקולים.

 בחברת “פליי מיוזיק השכרת ציוד לאירועים” מתמחים בהשכרת רמקולים, צרו קשר נשמח לייעץ ולהתאים לכם את סוג הרמקול המתאים.  

רוצה לשמוע עוד על השכרת ציוד הגברה?

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד