השכרת רמקולים

השכרת רמקולים

באירוע המתוכנן על ידיכם, השכרת רמקולים היא אחת מהסוגיות החשובות ביותר שקיימות, ושידע לגביה הוא ממש נדרש לפני כל בחירה שלכם. מארגני אירועים מתחילים מתפתים לא אחת לצרוך מוניטורים או רמקולים גדולים ביותר (באינץ’), וזאת – מהטעם הפשוט שהנחת העבודה היא שרמקול גדול זה גם מגנט גדול יותר – מה שמאפשר צליל יותר עשיר, עם יותר מידע: תופים, באסים וצלילים נמוכים יישמעו יותר באיכות. מנגד, למוניטורים הגדולים יש מחיר שחשוב להכיר: הם יותר מרצדים, ומשמיעם רעשי סינוס בהינתן שהם דלוקים אך לא משמיעים. הריצודים הללו יכולים להשפיע לכם על השמיעה לרעה, ולכן חשוב לבחור את המוניטורים הגדולים רק אם אתם יודעים שמדובר באמת באירוע המונים בו הרמקולים נמצאים על עמודים למעלה, רחוק מהקהל.

עצות בנושא השכרת רמקולים לאירוע הקטן

באירוע קטן חשוב שתתבצע השכרת רמקולים בהתאם לגודל האירוע והמיקום המתוכנן שלהם. מוניטורים בגודל בינוני יכולים לעשות את העבודה באירועים אינטימיים כמו מסיבת אירוסין או חינה משפחתית בחוג מצומצם. גם כאשר הם עומדים קרוב לקהל הם יעשו נזק במידה מופחתת ביותר בהשוואה לדגמים הגדולים. מיקום הרמקולים המומלץ ביותר הוא על סטנדים, ואם לא – אז על משטח קשיח אחר. ניתן גם לחצוב מוניטורים בקיר ולתלות אותם על הפיגום החצוב באופן ארעי. את כל ההצעות בדבר מיקום טוב של הרמקולים, תוכלו לשמוע מחברת השכרת ציוד הגברה לאירועים.

הוא יספק את הסאונד על פי נתוני המפרט שלו, ובמקרים רבים גם יכיל מערכת הגברה פנימית משל עצמו בנוסף לכרטיס הקול או המגבר המגבירים אותו: על המוניטור יהיו כפתורי הגברה והנמכה. רמקול טוב יכיל, ברבים מן המקרים, יותר ממגנט אחד, כאשר כל אחד מהם אחראי ללכידת סוג אחר של צלילים: גבוהים, נמוכים, צלילי תוף, וכד’. תמיד יש לשאול חברת השכרת רמקולים, לפני שבכלל מתכננם אירוע.

אין ספק – רמקולים איכותיים המהווים מוניטורי בוטיק אינם ללא חשמל עצמאי: רק עם חיבור לחשמל ניתן להפעיל אותם. ברוב המקרים – הם יהיו עמידים בפני מתחים גבוהים ולא יצטרכו מייצב מתח. יחד עם זאת, יש לשאול בחברת השכרת ציוד האם הרמקולים המסופקים יכולים להיכנס לגנרטור מבלי לספוג נזקי ייצוב מתח. חשוב, במעמד השאלה, להצטייד גם בנתוני ההספק והמתח של הגנרטור בו אתם עתידים להשתמש.

משום שבדרך כלל הרמקולים ימוקמו רחוק מכם, ואתם כאחראי האירוע תצטרכו פתרון החלשה והגברה מהיר. את זה ניתן לעשות רק עם מגבר שיחובר לכל מוניטור עם חוטים ארוכים בני 3 מטר ומעלה. המגבר הוא כמו השלט רחוק בטלוויזיה: מאפשר שליטה ברמקולים מבלי להתקרב אליהם. לכן, יש גם חשיבות מכרעת לבחירת המגבר שלכם, כך שיספק את כל פונקציות הכפתורים במוניטור המוגבר, על מנת שכלל לא תהיו תלויים בו בעת השימוש. רק חברות המשכירות ציוד לבמות ואירועים, כמו  השכרה של רמקולים, תדענה את כל מה שצריך למיקום ובחירה של רמקולים איכותיים לאירוע שלכם. חברת השכרת רמקולים, תוכל להתאים לכם את הרמקולים היעילים ביותר לאירוע שלכם על פי גודלו, אופיו וכדומה.

 

השכרת רמקולים מחברה ידועה בתחום השכרת ציוד היא המהלך הבטוח ביותר עבורכם. פועלות חברות אחרות אשר או שלא מכירות את ציודן מספיק טוב, או שכלל לא עוסקים במלאכת ההשכרה. לא כל עוסק במוזיקה ובידור הוא בהכרח גם ספק ציוד, ויש הרבה תעשיינים בתחום שנורא קנאים לציוד שלהם וכלל לא יסכימו לדבר אתכם על השכרה של רמקולים. לכן, מטעמי אתיקה ומניעת אי נעימות חשוב לפנות בנושא אך ורק לחברת השכרה אשר תדאג לכם לציוד זה מתוקף תפקידה כמו חברת פליי מיוזיק. מעבר לכך, לעובדיה יש הבנה מעמיקה יותר בסוגי ציוד והם יוכלו להתאים עבורכם את המוניטורים האידאליים לאירוע הבא שלכם, כמו גם מגברים וציוד נלווה.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד