השכרת תאורה לאירועים – מידע קצר על סוגי הפנסים המשמשים לתאורה

השכרת תאורה לאירועים – מידע קצר על סוגי הפנסים המשמשים לתאורה

תאורה מקצועית לאירועים תיצור בכל אירוע אווירה מיוחדת ומרשימה. השכרת תאורה לאירועים תשדרג את האירוע שלכם, תיצור אווירה מושלמת ואירוע מקורי ומרהיב שלא יישכח זמן רב.

לפני שאתם שוכרים תאורה לאירועים צוות העובדים של “פליימיוזיק” מזמין אתכם לפגישת ייעוץ. אתם תמסרו לנו את כל הנתונים באשר לאירוע שלכם כמו המיקום, מספר האורחים, אופי האירוע ועוד ואנו נשמח להתאים לכם את סגנון התאורה שיתאים לאירוע שלכם.

השכרת תאורה לאירועים – מידע קצר על סוגי הפנסים המשמשים לתאורה

פנסי תומאס הם פנסים בעלי עוצמה של אלף וואט. הם מיועדים לתאורה של מקומות ממוקדים כמו במות, חופה ועוד. השימוש בפנסי תומאס דורש דימרים להפעלת הפנסים וחשמל בעוצמה גבוהה של תלת פאזי.

פנסי לדים הם המילה האחרונה בעולם התאורה. אלו פנסים המסוגלים להפיק את כל צבעי הקשת בפנס אחד וצריכת החשמל שלהם נמוכה מאוד. אפשר להשתמש בהם גם במקומות שבהם אין חיבור לחשמל תלת פאזי.

 פנסים חכמים הם פנסים המסוגלים לנוע בזווית של שלוש מאות ושישים מעלות ולהפיק פעלולים מגוונים באמצעות שליטה דרך המחשב. באמצעות הפנסים החכמים אפשר להפיק משחקי אור וצבע, מגוון של צבעים ואפקטים מדהימים. חלק מהפנסים החכמים פועלים בתאורת לד וצריכת החשמל שלהם נמוכה באופן משמעותי.

הדימרים הם אביזרים המאפשרים לנו לשלוט על עוצמת הפנסים. את הדימרים מחברים למחשב ודרכו אפשר לשלוט על עוצמת הפנסים.

שאלה: אנחנו עורכים אירוע במקום שאין בו חיבור לתשתיות חשמל. איך נוכל להתגבר על הבעיה?

תשובה: במקום שאין בו חיבור קבוע לתשתיות החשמל יש לשכור גנרטור. יש סוגים שונים של גנרטורים המגיעים בגדלים שונים. אנו בחברת “פליימיוזיק” נשמח לייעץ לכם על אודות בחירת הגנרטור המתאים בהתאם לעוצמת האור ולסוגי המכשירים שאותם אתם רוצים להפעיל באירוע.

אנו מציעים לשכור גנרטור נוסף שישמש לגיבוי במקרה של תקלות ובמידת הצורך גם איש מקצועי שידע להפעיל את הגנרטור ולפקח על הפעלתו התקינה במהלך האירוע.

שאלה: אנו מקיימים אירוע באולם סגור שבו כבר יש ציוד תאורה. האם כדאי לשכור תאורה נוספת?

תשובה: כן, בהחלט. לפעמים בתקציב קטן תוכלו להוסיף מספר גופי תאורה שישדרגו כל אירוע שגרתי ואפור לאירוע מרהיב, צבעוני ויוקרתי.

שאלה: איך נדע איזו תאורה לבחור?

תשובה: את סוג התאורה ואת אופי התאורה כדאי להתאים למיקום לאופי האירוע. אם אתם עורכים, לדוגמה, אירוע בחיק הטבע, אופי התאורה יהיה שונה מאשר באירוע הנערך באולם סגור.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד