השכרת תאורה לאירוע – 7 דברים שחשוב לדעת

השכרת תאורה לאירוע – 7 דברים שחשוב לדעת

תאורה מעוצבת באירועים מעניקה לכל אירוע חיים וחוויה מיוחדת וצובעת את החלל שבו נערך האירוע בצבעים מיוחדים ומרשימים. תפקיד התאורה הוא ליצור רושם והתפעלות מרמת האירוע , ליצור אווירה רומנטית או כל אווירה אחרת ולסחוט קריאות התפעלות ומחמאות מהאורחים.

השכרת תאורה לאירוע

לא כל חשמלאי יודע להרכיב בהצלחה תאורה לאירוע, רק חברות ייחודיות המתמחות בתחום ידעו איך להעניק לאירוע שלכם אווירה מיוחדת ומרשימה באמצעות התאורה.

לפני שאתם שוכרים תאורה לאירוע חשוב להיפגש עם הצוות המקצועי של החברה ולספק להם את הנתונים הבאים, את מיקום האירוע, תחת כיפת השמיים או בחלל סגור, את גודל החלל, את אופי האירוע, את כמות המשתתפים ואת האזורים הספציפיים שאותם אתם מעוניינים להאיר ולהבליט. בהתאם לנתונים שתמסרו, הצוות המקצועי ידע לבחור ולהתאים לכם את הציוד ואת הסגנון המתאים.

את אופי התאורה ואת הסגנון שלה יש להתאים לכלל אירוע ולכל מיקום. אם אתם עורכים אירוע במקום פתוח, בשמורת טבע, על שפת הים או באמצע המדבר, תידרש תאורה שונה מאשר באירוע הנערך באולם סגור. כמו בכל תחומים גם בתחום התאורה לאירועים יש טרנדים, אופנות ומגמות מובילות. חברה מקצועית תדע לייעץ לכם את לבחור את סגנון תאורה המתאים ואיך להתאים בין האופנה העכשווית לבין תאורה קלאסית ברמה גבוהה.

דרך נפלאה לעיצוב תאורה היא בחירת תאורה במגוון צבעים ובעוצמות שונות. באמצעות מערכת בקרה אוטומאטית אפשר לשחק ולשלוט בצבעים ובעוצמתם במהלך כל האירוע.

אם אתם מקיימים אירוע שבמקום שאין בו תשתיות חשמל, אתם חייבים השכרת גנרטור. יש סוגים וגדלים שונים של גנרטור, את הגודל המתאים יש לבחור בהתאם לכמות המכשירים שאתם רוצים להפעיל באירוע. חשוב לבחור גנראטור מחברה אמינה המציעה גנראטורים איכותיים שיפעלו ללא תקלות. אם התקציב מאפשר, ובמיוחד באירועים גדולים, כדאי לשכור איש מקצוע שיפקח על עבודת הגנראטור במהלך האירוע וימנע תקלות. כדאי גם לשכור גנראטור נוסך שישמש כגיבוי למקרה של תקלה בגנראטור.

גם אם אתם מקיימים אירוע באולם שבו יש ציוד הגברה ותאורה, כדאי לפנות אל מעצב תאורה כדי לבדוק להעניק לאירוע שלכם אופי יוקרתי ומרשים יותר. לפעמים השכרת מספר גופי תאורה בתקציב נמוך, תשדרג את האירוע ותהפוך כל אירוע משעמם ושגרתי לאירוע יוקרתי ומיוחד.

רק אירוע אשר יצליח ליצור אווירה מיוחדת וחוויה ייחודית ייזכר זמן רב גם לאחר שאחרון האורות ייכבה. אם אתם מעוניינים באירוע שלא יישכח, צרו קשר עם חברת “פליי מיוזיק”, החברה המתמחה בהשכרת תאורה לאירועים.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד