השכרת תאורה מקצועית לאירועים

השכרת תאורה מקצועית לאירועים

לא חשוב מהו סוג האירוע, טקס זיכרון, פסטיבל או חתונה, לא משנה היכן האירוע נערך, במקום סגור או במקום פתוח, בכל סוג של אירוע ובכל מקום יש חשיבות מכרעת לתאורה. תאורה מקצועית תעשה את ההבדל בין אירוע משעמם ושגרתי לבין אירוע מיוחד, מסקרן ומקורי.

השכרת תאורה לאירועים כוללת השכרת כל האלמנטים והאביזרים הייעודיים המשמשים להארה ומפעיל מקצועי שידע להתקין נכון את ציוד התאורה ולהפעיל אותו בעת האירוע.

אם אתם מחפשים תאורה מקצועית שתשדרג את האירוע שלכם, צרו קשר עם חברת “פליי מיוזיק“. כי הפעלת התאורה לאירועים היא מלאכת מחשבת הדורשת ציוד איכותי ידע מקצועי וניסיון רב שנים.

השכרת תאורה לאירועים – תאורה לאירועים בחיק הטבע

בשונה מאירועים המתקיימים באולמות או בגני אירועים, תאורה לאירועים הנערכים בחיק הטבע דורשת הקמה של תשתית תאורה מהמסד ועד הטפחות. וכמו בכל אירוע, גם באירועים בחיק הטבע התאורה חייבת לכלות מרכיב איכותי של אלמנטים כדי שהתאורה תהיה מוצלחת והאירוע ייזכר כאירוע בלתי נשכח.

בעת הקמת תאורה בחיק הטבע יש צורך בהיערכות טכנית ולוגיסטית מורכבת ומסובכת. הקמת התאורה נחלקת לשני חלקים, תאורה שוטפת ותאורה המהווה חלק אינטגראלי מעיצוב האירוע.

המונח המקצועי תאורה שוטפת מתייחס לאספקה של אור איכותי שיאפשר ראייה טובה של כל פני השטח ולא ישאיר אף פינה חשוכה. תאורה שוטפת תבטיח כי כל ספקי השירותים השונים הלוקחים חלק באירוע יצליחו לתפעל את האירוע בצורה שוטפת וללא תקלות וכל האורחים יראו ויכירו כל פינה בשטח הנתון.

תאורה שוטפת מורכבת מזרקורים חזקים בעלי עוצמה של כחמישים וואט. את הזרקורים מרכיבים בהתאם לתנאי השטח על גבי עמודי תאורה גבוהים או על מאפיינים מתאימים הנמצאים בשטח כמו עצים, חומות, עמודים קבועים ועוד. את הפנסים המספקים את התאורה אפשר לעמעם באמצעות “דימרים מקצועיים” שימנעו סנוור של האורחים ולהשתמש בפילטרים נעימים של צבעים מתאימים.

מעבר להארת השטח של האירוע לתאורה יש גם תפקיד מרכזי בעיצוב האירוע. בעזרת התאורה אפשר ליצור אפקטים מיוחדים, להדגיש אזורים מסוימים, להעצים או להחליש את עוצמת התאורה בהתאם למצבים המשתנים ולזרוק אלומות של אור וצבע שיגוונו את האירוע ויעניקו לו אווירה מיוחדת ושונה.

המרכיבים של התאורה הדקורטיבית הם פנסי תומאס חזקים המאירים את המקום במגוון צבעים נעימים בעלי עוצמה משתנה ובפנסים המקרינים אלומות אור צבעוניות על אלמנטים כמו צמחייה, מים ועוד. אפשר גם להציב גשרי תאורה עם פנסים צבעונים המתחלפים או זזים באמצעות מנועים חשמליים ועוד שפע של אפקטים מיוחדים ומדהימים.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד