טווח מחירי השכרת מקרנים

טווח מחירי השכרת מקרנים

אז מה רואים היום?

הכנתם סרט ברכה ליומולדת ונזכרתם שאין לכם איך להראות אותו לשישים או יותר משתתפי האירוע?

רגע לפני שאתם מוותרים על הסרט או המצגת, חשבו על מקרן להשכרה לאירוע.

מקרן להשכרה מאפשר לכם להקרין את הסרט שרציתם, משחק הכדורגל או מצגת הברכות שהכנתם במיוחד לאירוע.

מקרן להשכרה- על מה בדיוק מדובר?

ההקרנה מתבצעת על מסך לבן אותו ניתן להשכיר בחמישים ש”ח או על קיר לבן. חלק מחבילות ההשכרה כוללות שילוב של מקרן ומסך הקרנה במחיר משתלם.

מבחינת המקרנים, יש כמה סוגי מקרנים. מיותר לציין שכולם מגיעים עם כל הכבלים הנחוצים ועם הוראות הפעלה בשפה העברית, וכמובן עם חיבור למחשב.

מחיר המקרנים זול במיוחד, 190 ש”ח למקרן, או 220 ש”ח לחבילה של מקרן ומסך.

ניתן לרכוש מקרנים בעלי אופציות מתקדמות במחירים מעט גבוהים יותר, למשל מקרנים בעלי אפשרות להקרנה במהלך היום, או סטנד להנחת המקרן. כמו כן, גודל מסך ההקרנה גם הוא משמעותי, ותלוי בכמות המשתתפים ובחוויית הצפייה שתרצו להעניק להם. ככל שהמסך גדול יותר מחירו יקר יותר, אך עדיין מדובר בתוספת של כמה עשרות שקלים בסך הכל.

חברת ההשכרה תדאג לספק לכם ציוד תקין שנבדק לפני שהושכר לכם. כדי להפיק את המרב יש צורך להציב את המקרן והמסך במקום שיהיה נגיש לכולם לצפייה וגם במקום שניתן להחשיך כמה שיותר. ככל שישרור יותר חושך ההקרנה תתבצע טוב יותר. במידה והאירוע נערך בצהרי היום יש להשכיר מקרן עוצמתי שמותאם להקרנה ביום. גם עבור אירוע הנערך בערב יש להקפיד להחשיך ככל האפשר, במידה והאירוע נערך סמוך לבית, יש לוודא שהצבת המקרן רחוקה ככל האפשר מאורות הבית

יש לוודא לפני האירוע כי המחשב או הטאבלט מתחברים כראוי למקרן וכי המצגת/ הסרט עובדים, הסאונד נשמע היטב וכן הלאה.

רצוי להשכיר סטנד למקרן במידה וזה אינו כלול בחבילה. לכאורה זו נראית כמו הוצאה מיותרת, הרבה חושבים ש”פשוט נמצא שולחן להניח עליו את המקרן”. אולם בעת האירוע, השולחנות תפוסים במאכלים וצלחות וכיסא ישיבה אינו בגובה המתאים להנחת המקרן. במקום להנדס מגדל ספרים וכיסאות להנחת המקרן- השכרת סטנד תחסוך זמן רב.

על ידי התאמת עוצמת המקרן וגודל המסך, הכנה מראש של מקום להקרנה ובדיקת הווידאו והסאונד טרם האירוע- בעת האירוע ההקרנה תעבוד בצורה חלקה לשביעות רצון כל האורחים.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד