טיפים המלצות על ציוד קריוקי

טיפים המלצות על ציוד קריוקי

בשנים האחרונות ערבי קריוקי הפכו לטרנד לוהט. אלו ערבי שירה או ערבי ריקודים שבהם מלווים המשתתפים את השירה והריקודים באמצעות מערכת קריוקי המפיקה צלילי נגינה המלווים את השירה והריקודים.

אם גם אתם עורכים ערב שירה או ריקודים ומחפשים חברה להשכרת ציוד קריוקי איכותי, אינספור לקוחות של חברת “פליימיוזיק” ישמחו להמליץ על איכות הציוד הקריוקי ואיכות השירות.

טיפים והמלצות על ציוד קריוקי – איך לבחור ציוד מתאים?

יש סוגים שונים של מערכות קריוקי, יש ציוד זול, יש ציוד יקר יותר, יש ציוד המכיל מיקסר, רמקול, תאורה והגברה ומסך להקרנה ויש ציוד בסיסי יותר הכולל מיקרופון ומיקסר קטן עם מספר מוגבל של אפקטים קוליים. את ערכת הקריוקי יש להתאים לאופי האירוע ולמקום שבו הוא נערך.

אם אתם עורכים ערב שירה, אל תוותרו על מסך ומקרן. על המסך תוכלו להקרין את מילות השירים ולעודד את המשתתפים להשתתף בשירה. כדאי גם לשכור מיקרופונים איכותיים שיעשירו את הצלילים ויתרמו לאווירה ולהצלחה של הערב.

הרמקולים הם המפתח להצלחת האירוע והם האלמנט המשפיע על איכות הצליל ועל האווירה הנעימה. אם תשכרו רמקולים בעוצמה גבוהה מדי הצלילים יישמעו חורקים וצורמים, ואף אחד לא ייהנה מהשירה. אם תבחרו ברמקולים בעלי עוצמה נמוכה מדי, חלק מהאורחים לא יצליחו לשמוע את השירים ולא ישתלבו באירוע.

המיקסר הוא לב המערכת, זהו המרכיב שאליו מתנקזים כל ערוצי השמע, דיסק- קונקי, מחשב נייד, כלי נגינה ועוד. מיקסר איכותי יערבל את הקולות במקצועיות, יפיק צלילים נעימים לאוזן, ילווה את השירה באפקטים קוליים מיוחדים ויתרום באופן משמעותי לאווירה הטובה ולהצלחה.

אם אתם עורכים ערב שירה או כל מסיבה בחיק הטבע או במקום שבו אין חיבור לתשתיות החשמל, אתם צריכים לדאוג להשכרת גנרטור שיספק את המתח החשמלי הנחוץ להפעלת הערכה.

חברות רבות משכירות ערכות קריוקי, אך לא כל חברה יודעת להתאים את הציוד לכל סוג של אירוע. אל תסמכו על עצמכם, בחירה שגויה של ציוד קריוקי עלולה להעיב על הצלחת האירוע. בואו אלינו עם כל הנתונים ועם התקציב שלכם, אנו נדע לייעץ לכם איזה ציוד קריוקי כדאי לכם לשכור בכל רמה של תקציב.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד