טיפים והמלצות על השכרת ציוד קריוקי – שישה טיפים שחובה להכיר

טיפים והמלצות על השכרת ציוד קריוקי – שישה טיפים שחובה להכיר

טיפים והמלצות על השכרת ציוד קריוקי

ערבי קריוקי הפכו להיות אחת מצורות הבילוי הנפוצות ביותר והאהובות ביותר. באירועים רבים כמו מסיבות חברתיות, אירועים משפחתיים, ערבי ריקודים, מסיבות גיבוש וימי כייף לעובדים אנשים אוהבים לשיר שירים בסגנונות שונים ומלווים את השירה באמצעות צלילים מיוחדים ואפקטים קוליים המעצימים את השירה ומגבירים את החוויה.

הקריוקי הוא מונח שמקורו ביפן ובתרגום לעברית משמעותו הוא תזמורת ריקה. מערכת הקריוקי היא מעין תזמורה, קטנה או גדולה, במכשיר אחד. אין צורך בתופים, אין צורך בקלידן או בכל כלי מוזיקה אחר, במערכת אחת יש את כל הצלילים והקולות הנדרשים כדי ללוות את השירה שלכם.

יש סוגים שונים של ציוד קריוקי וכל סוג של ציוד מכיל מערכות ואלמנטים שונים. יש ציוד קריוקי הכולל מגבר, מיקסר, רמקולים ומסך משולב ויש ציוד פשוט יותר, וגם זול יותר, הכולל מיקסר קטן ומספר אפקטים קוליים.

אם אתם עושים ערב שירה ומזמינים קהל רב כדאי לשכור מערכת משוכללת הכוללת מיקסר איכותי, מגבר, מיקרופון, מסך וחיבור למחשב שממנו תוכלו להקרין את השקופיות עם מילות השיר על המסך.  המיקסר והמיקרופונים האיכותיים יעשירו את הצלילים וישפיעו על הצלחת הערב. אם אתם עורכים מסיבה קטנה עם מספר מועט של משתתפים, תוכלו לשכור מערכת קטנה יותר עם חיבור בסיסי ופשוט בתקציב קטן.

את סוג הרמקול שתבחרו צריך להתאים לכמות האנשים באירוע ולגודל החלל שבו האירוע מתקיים. להתאמת המיקרופון יש השפעה רבה על איכות הצליל. אם תשכרו מיקרופון בעוצמה גבוהה מדי, הצלילים שתשמעו יהיו בעוצמה המחרישה את האוזניים ואף אורח לא ייהנה מהשירה, אם תבחרו מיקרופון בעוצמה נמוכה, יחסית לנתוני החלל, רבים מהאורחים לא יצליחו לשמוע את המוזיקה והיא תיבלע בחלל העצום.

חשוב גם להתאים את המיקסר לכל סוג של אירוע. המיקסר הוא לב המערכת, אליו מחוברים כל ערוצי המוזיקה, כלי הנגינה, המחשב ועוד. מיקסר איכותי יגרום לצלילים להישמע, נקיים, חדים, ברורים ובעוצמת קול מדויקת ומתאימה.מיקסר איכותי יבצע אפקטים קוליים מיוחדים שילוו את הזמר, יעצימו וינעימו את הקול שלו.

כמו בכל תחום גם ציוד לקריוקי כדאי לבחור לפי המלצות. נסו לברר בין חברים וידידים על חברה המתמחה בהשכרת ציוד קריוקי לאירועים. אין ספק כי את השם “פליימיוזיק” תמצאו בפי ממליצים רבים שנהנו בעבר מהציוד האיכותי שלנו וישמחו להמליץ עליו גם לכם.

מתלבטים איזה ציוד קריוקי לשכור? בואו אלינו עם הנתונים המאפיינים את האירוע שלכם, צוות העובדים ב”פליימיוזיק השכרת ציוד לאירועים” צבר ניסיון רב בתחום והוא ידע להמליץ לכם על המערכת המתאימה.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד