טיפים והמלצות על השכרת תאורה לאירועים – לגזור ולשמור!

טיפים והמלצות על השכרת תאורה לאירועים – לגזור ולשמור!

טיפים והמלצות על השכרת תאורה לאירועים

בכל סוג של אירוע שתקיימו ובכל מקום שתבחרו, התאורה באירוע תהיה התבלין הסודי שירים את האירוע, שירשים את האורחים ויגרום להם לזכור את האירוע ולספר עליו גם הרבה זמן אחרי שאחרון האורות ייכבה.

בחברת “פליימיוזיק” מתמחים בהשכרת תאורה לאירועים. אצלנו תוכלו למצוא פנסים מיוחדים בצבעים מגוונים היוצרים אפקטים של צבעים ומשחקי תאורה מיוחדים, גשרים מוארים, פרוז’קטורים רבי עוצמה, עמודי תאורה ועוד.

כאשר אתם שוכרים תאורה לאירוע עליכם למסור לחברת ההשכרה נתונים על המיקום שבו נערך האירוע, על אופי האירוע ועל הצרכים הייחודים שלכם.

את התאורה יש להתאים לאופי האירוע, לכל סוג של אירוע כמו אירוע עסקי, אירוע משפחתי או אירועי חברה תתאים תאורה אחרת. אם החלטתם, לדוגמה, לערוך מסיבת ריקודים, כדאי לבחור בתאורה רכה ורומנטית, אם אתם זקוקים לתאורה לחתונה בחיק הטבע, עליכם להתאים את אופי התאורה לכל חלק של האירוע ולכל אזור. יש להתאים תאורה לקבלת הפנים, לחופה, לאזור האוכל ולא לשכוח להאיר גם את שביל הגישה לאירוע ואת אזור השירותים ועוד.

המיקום של האירוע משפיע על הבחירה של רכיבי התאורה ועל סגנון התאורה. גם בחתונה הנערכת באולם שבו קיימת תאורה קבועה, רצוי לשדרג את התאורה. שדרוג התאורה ויצירת אפקטים מיוחדים של צבעים וצורות שונות יעניקו למקום קסם מיוחד, אווירה מיוחדת ויבדלו את האירוע שלכם מהאירועים השגרתיים המתקיימים במקום.

את התאורה חייבים להפעיל רק אנשי תאורה מיומנים שהתמחו בהשכרה ובהפעלה של תאורה לאירועים. רק מי שצבר ניסיון רב בתחום ידע להאיר כל פינה, להתאים את התאורה לכל אזור באולם ולכל חלל בכל מקום ולשלב בין סגנונות וצבעים שונים שיהפכו גם אירוע שגרתי ואפור לאירוע מיוחד, קסום ועוצמתי.

אם אתם מקיימים אירוע בחיק הטבע או בכל מקום ללא תשתיות חשמל מתאימות, עליכם לשכור גנרטור שיספק את כוח החשמל הנדרש. יש סוגים וגדלים שונים של גנרטור וכל סוג של גנרטור מספר עוצמת חשמל שונה. כדי לבחור את הגנרטור המתאים יש לחשב את צריכת החשמל של כל אמצעי התאורה ורצוי להוסיף עוד חמש מאות ואט. קחו בחשבון שלא תמיד יספיק לכם גנרטור אחד.

אם התקציב מאפשר רצוי לשכור גנרטור נוסף לגיבוי במקרה של תקלה ואיש צוות טכני שירכיב את התאורה ואת הגנרטור, יפקח עליהם בזמן אמת ויטפל בתקלות העלולות להתרחש בזמן האירוע במקצועיות, ובעיקר במהירות!

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד