כיצד מרימים אירוע מוצלח גם בטבע? – הטיפים כבר בפנים

כיצד מרימים אירוע מוצלח גם בטבע? – הטיפים כבר בפנים

אם האירוע נערך בחצר ניתן לשקול העברת כבלים לתוך הבית, אולם ככל שהאירוע גדול יש חשש להכביד על מערכת החשמל בבית, וליצור עליה עומס שיוריד את החשמל.

הפתרון הוא השכרת גנרטורים. גנרטורים להשכרה יתאימו לטיול שטח ואירועי שטח וגם כאשר האירוע גדול מיכולת החשמל הביתית.

המחירים נוחים מאוד, מ-150 ש”ח לגנרטור של 1000 וואט, ועולים ככל שהוואט עולה, 400 ש”ח ל6000 וואט ואלף ש”ח ל-14000 וואט.כאשר יש עוד סוגי גנרטורים בהספקי וואט שונים. (גנרטור מקצועי תוצרת גרמניה)

להתארגן נכון באירוע מבחינת הצבת הגנרטורים

גנרטורים להשכרה הם מקור חשמל לכל דבר. כל כבלי החשמל של המכשירים השונים יחוברו אליהם. עם חשמל לא משחקים ולכן חייב לתכנן את צורת האירוע מראש ולדעת היכן למקם את הגנרטור בצורה שתאפשר חיבור בטוח של הכבלים אליו.

אין למקם לידו בר אוכל או בר שתיה, אם יש ממטרות בדשא יש להקפיד לכבותן לפני.

יש להימנע מהנחה על דשא רטוב, שכן הגנרטור עצמו מוגן מפני כמה טיפות מים אך החשש הוא בכבלי החשמל הנמתחים אליו.

אם האירוע רחב יש לארגן את התאורה כך שהכבלים לא ימשכו לאורך כל הרחבה אלא יחוברו לגנרטור הרחק משולחנות האירוע ורחבת הריקודים. בעת הצורך ניתן לשלב שני גנרטורים בעלי הספק וואט שונה.את הכבלים רצוי להדביק לרצפה עם דבק נייר בכמה מקומות, כדי שאנשים לא יתקלו בהם, ויובילו לשחיקת הכבל. כמו כן, יש לוודא שדרך הגישה למלצרים פנויה מכבלים, ולא להעביר עגלות כבדות או לגרור שולחנות על הכבלים, מחשש לקריעתם.

לא בהכרח שצריך להציב את הגנרטור הרחק ממקום האירוע מפאת הרעש שהוא מפיק. גנרטור שקט זהו סוג של גנרטור המגיע עם מעטפת נוספת שמונעת את פיזור הרעש.

המלצתנו היא להתייעץ עם חברה מומחית שמציעה גנרטורים להשכרה, להתאמה של הוואט וכמות הגנרטורים הרצויה. לפי הוואט והכמות תדעו מה היקף הרעש הצפוי ותוכלו לבחור אם לבצע השכרת גנרטורים רגילים או של גנרטורים שקטים.

חברת ההשכרה פלי מיוזיק תחשב את סך הוואט הרצוי ומניסיונה תוכל להמליץ איזה גנרטור רצוי להיקף האירוע שלכם. כמות המוזמנים לא מגדירה את ההיקף אלא התוכנית שהורכבה לאירוע הגברה, הקרנה, מתנפחים, ועוד.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד