כל מה שחשוב לדעת רגע לפני שבוחרים את הגברה להשכרה

כל מה שחשוב לדעת רגע לפני שבוחרים את הגברה להשכרה

טיפים חשובים רגע לפני שבוחרים את המערכת הגברה

יש סוגים שונים של מערכות הגברה, יש מערכת הנקראת בידורית ויש מערכות הגברה רציניות ומקצועיות יותר.

הבידורית היא מערכת הגברה קטנה המתאימה לאירועים קטנים עד למאה אנשים. זוהי מערכת ניידת המופעלת באמצעות סוללות והיא מכילה רמקול נייד ומגבר. לאירועים גדולים יותר מתאימה מערכת הגברה מקצועית הכוללת זוג רמקולים, מיקרופון, מיקסר, מעמדים לרמקולים וחיבורים לנגני מדיה שונים.

אם אתם מתלבטים בין קנייה של מערכת הגברה או השכרה, פעלו לפי העיקרון הבא: אם אתם עורכים אירוע חד פעמי, אין טעם להשקיע במערכת הגברה, חברת “פלי מיוזיק” תשמח להשכיר לכם מערכות הגברה מסוגים שונים ולהתאים לכל אירוע את סוג המערכת הנדרשת. אך אם אתם עורכים אירועים באופן קבוע כמו למשל טקסים בבית ספר, פעולות במתנ”סים ועוד, כדאי לשקול רכישה של מערכת הגברה.

נוחות ההפעלה של המערכת היא פרמטר חשוב בעת בחירת הגברה להשכרה. ציוד ההגברה מכיל מספר רכיבים המחוברים ביניהם בכבלים שונים. אם אתם עומדים להפעיל את המערכת בעצמכם וודאו שאתם שוכרים מערכת נוחה להפעלה עם מינימום אלמנטים וכבלים. בקשו מחברת ההשכרה הוראות מפורטות איך להפעיל את המערכת. אם אתם עומדים לקיים אירוע גדול ורב משתתפים, כדאי לכם לשכור איש צוות טכני שידע להקים את המערכת, להפעיל אותה ולתת מענה לבעיות או תקלות העלולות להתרחש במהלך האירוע.

מערכת הגברה מכילה מספר מרכיבים כאשר לכל מרכיב יש תפקיד שונה. המיקסר הוא האחראי על ערבול הצלילים המגיעים ממקורות שמע שונים והוא מווסת את עוצמת הקולות בהתאם לצרכים. יש שני סוגים של מיקרופון,  מיקרופון דינמי ומיקרופון קונדסר. המיקרופון הדינמי מתאים לאירועים רבי משתתפים ולחללים גדולים ומיקרופון מסוג קונדנסר מתאים לאולפני הקלטה או לזמרים בשל הרגישות והצליל המדויק שהוא מפיץ.

המגבר הוא אביזר חיצוני שתפקידו להגביר את הקולות המופקים מהמיקרופון , יש רמקולים המגיעים עם מגבר פנימי ויש רמקולים הנדרשים למגבר חיצוני.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד