כל מה שצריך לדעת על השכרת מקרן ומסך הקרנה

כל מה שצריך לדעת על השכרת מקרן ומסך הקרנה

ראשית צריך לדעת כל אחד ואחת שעושה אירוע וצריך בו ציוד הקרנה באופן חד פעמי, משתלם יותר כלכלית להשכיר מקרן ומסך מאשר לקנות.
ישנם מספר נתונים שאתם צריכים לדעת אותם בכדי שהחברה השכרה שממנה אתם שוכרים את המקרן תוכל להתאים באופן נכון את סוג המקרן הנכון לאירוע שלכם. להלן הרישמה:
1. כמה אנשים הולכים לצפות בהקרנה כדי להתאים גודל מסך הקרנה ומקרן שתואם למסך.
2. באיזו שעה היום ההקרנה תעשה ומהם תנאי התאורה במקום (נניח יש תאורה של מבנה או כל גוף תאורה אחר שיכול להפריע לנורת המקרן) שימו לב שאין מקרן שיודע להקרין באור יום מלא שלא יטעו אותכם! לקראת שעות הערב המוקדמות עוד אפשר לקבל תמונה עם בהירות סבירה, אבל מקרנים נועדו להקרין בתנאי תאורה חשוכים אמנם לא חושך עלטה אבל ללא אור יום ברקע. החברה שממנה תשכרו את המקרן צריכה לעזור לכם לדעת האם המקרן יפעל כראוי כלומר שתהיה תמונה בהירה בתנאי התאורה של האירוע שלכם, יש לשים לב שבחלק מהמקרים עדיף לחדול ולא להשכיר משום שתנאי התאורה לא מתאימים לעבודה עם מקרן ומסך ואז הפתרון לאירוע שלכם הופך ליקר פי כמה שזה לשכור שירות של מסכי לד שהם כן יכולים לעבוד בכל תנאי התאורה.
3. איזה חיבור יש למחשב נייד שלכם (כגון: HDMI, TYPE-C, HDMI mini ועוד שלל חיבורים)
4. אם רוצים לחבר בנוסף סאונד להקרנה יש לצרף רמקול למקרן והמסך, את הרמקול גם נחבר למחשב נייד לחיבור האוזניות (חיבור AUX).

אנו מקווים שעזרו לכם לדעת איך לבחור מקרן ומסך עבור האירוע שלכם, בהצלחה מפליי מיוזיק

אולי יעניין אותך – השכרת מסכים לאירועים

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד