כמה דברים שחשוב לדעת בכדי לשכור ברקו לאירוע שלכם

כמה דברים שחשוב לדעת בכדי לשכור ברקו לאירוע שלכם

רוצים לשדר סרטון או קליפ באירוע שלכם? מחפשים דרך להעביר את ההרצאה שלכם בצורה מעניינת ודינמית?

אם התשובה היא חיובית, כדאי שתתחילו לחפש חברות המשכירות ברקו לאירועים. קיימות לא מעט אופציות להשכרת ציוד הגברה כזה וכדי שלא תתבלבלו יותר מדי או תעשו טעויות בבחירת ציוד לא מקצועי, החלטנו לרכז עבורכם את הדברים החשובים שיעזרו לכם לבחור בחברה בעלת ציוד מתאים, על ידי מספר שאלות בודדות.

•בדקו אילו סוגי מקרן להשכרה יש לחברה להציע והאם היא מספקת ייעוץ לגבי הסוג המתאים לכם. ברקו מתאים הוא זה אשר ייתן מענה אופטימלי לאופי האירוע שלכם וגודלו.

• מכיוון שמדובר במכשיר פשוט יחסית וקל לתפעול, לא נדרש ידע רחב מקצועי בכדי לשכור ברקו לאירוע שלכם. עם זאת, אל תחששו לשאול שאלות לגבי רזולוציית המכשיר ואיכותו. כדאי שתדעו שיש הבדל בעוצמת תאורה בין סוגים שונים של מקרנים ואל תשכחו את פרט המידע הבא: אם האירוע שלכם מתקיים בחדר חשוך – מספיק לכם ברקו עם עוצמת תאורה של 1000 לומינים. אם האירוע שלכם מתקיים באור יום – בקשו מקרן עם עוצמת תאורה של 2000 לומינים.

• מה משך ההשכרה ומהי העלות? האם זמני האספקה ואזורי ההשכרה מתאימים למועד ולמיקום האירוע שלכם?

•עבור חלק מן האנשים נוח יותר לאסוף עצמאית את הברקו מחברת ההשכרה ואילו אחרים יעדיפו משלוח עד הבית או למקום האירוע. בדקו אילו אפשרויות חברת ההשכרה מציעה והאם זו האפשרות הנוחה לכם.

•וודאו שהברקו מגיע עם כל האביזרים הבסיסיים  ללא תוספת תשלום: כבלי סאונד, כבלי תמונה  וכבל חיבור סטנדרטי לחשמל.

•בררו לגבי אפשרות הוספת שדרוגים לברקו כמו מגבה, מסך, רמקולים ועוד.

• בקשו שתצורף לערכה גם חוברת הפעלה או דף הוראות להפעלת הברקו. חלק מן החברות מציעות שירות של מענה בזמן אמת למקרה של תקלות ובעיות חיבור.

•בררו מראש מה קורה במקרה שייגרם נזק למכשיר והאם החברה מעניקה שירות וברקו חלופי במידה והמוצר הגיע אליכם פגום כתוצאה מתנאי המשלוח.

אם תדעו לבחור בברקו בעל איכות טובה – התמונה המוקרנת שתתקבל תהיה ברורה וחדה יותר והאירוע שלכם יהיה מרשים יותר!

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד