למה חשוב לקחת אתכם לאירוע סטנד תאורה?

למה חשוב לקחת אתכם לאירוע סטנד תאורה?

יותר בטיחותי לשים את התאורה על סטנד:

מה בטוח יותר- לשים את התאורה על הרצפה, או להעמיד את התאורה על הסטנד? גוף תאורה, מתחמם במהלך האירוע. לכן, אם עוברים ליד גוף תאורה המונח על הרצפה, אפשר לקבל כוויה. מהסיבה הזו, בטיחותי יותר לשכור סטנד תאורה לאירוע. יתרון נוסף, הוא שכאשר גוף התאורה החם נמצא על העמוד, אין לגוף התאורה מגע עם חוטי חשמל. בכך, אנו חוסכים סכנה של התחממות חוטי חשמל.

חוץ משיקולי בטיחות. תאורה על סטנד, הינה תאורה מקצועית יותר. תאורה מקצועית, הינה תאורה המוקרנת מלמעלה למטה, ולא מלמטה כלפי מעלה. תאורה המונחת על הרצפה, הינה תאורה המוקרנת מלמטה למעלה. לכן, תאורה זו פחות מקצועית. לעומת זאת, תאורה על סטנד, מוקרנת מגבוה כלפי מטה, ולכן, תאורה המותקנת על סטנד תאורה, נחשבת מקצועית יותר.

לפעמים, רוצים לכוון את התאורה באירוע לכיוון מסוים. למשל: כאשר רוצים שהתאורה תכוון אל אזור המיקרופון, כדי שהפנס ימוקד על האחוז במיקרופון. איך מכוונים את הפנס? על הרצפה, קשה להשיג כיוון מדויק של הפנס. אם רוצים להזיז את גוף התאורה במהלך האירוע עלולים להיתקל בקושי, מכיוון שגוף התאורה התחמם, וקשה לגעת בו. לעומת זאת, אפשר להזיז את העמוד עליו מותקנת התאורה. כאשר מביאים לאירוע סטנד תאורה, מכוונים את הסטנד לכיוון אליו רוצים שיקרין הפנס.

באירועים המקצועיים, מתקינים גשר תאורה. גשר תאורה, מכיל מספר פנסי תאורה רגילים, ותאורה מתחלפת. להתקנת גשר תאורה על התקרה יש מספר חסרונות: נפילה של גשר התאורה מגובה, הינה מסוכנת. בנוסף, האור מתפזר ברחבי האולם, אך איננו ממוקד. לכן, גשר תאורה המותקן על סטנד תאורה, הינו גשר תאורה מקצועי יותר. את העמודים אליהם מותקן גשר התאורה, מכוונים אל כיוון התאורה הרצוי בעת ההתקנה.

לסיכום: הצבת תאורה על סטנד הינה מקצועית יותר, ובטיחותית יותר.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד