מהם סוגי המקרנים הנפוצים?

מהם סוגי המקרנים הנפוצים?

טיפים והמלצות על מקרן

מקרן משרדי נועד בעיקר לצורכי המשרד, להקרנת מצגות, להקרנה של סרטוני תדמית ועוד. מאחר ורוב המשרדים אינם מוארים באור בעל עוצמה חזקה ומספיקה, כדאי לשכור מקרן בעוצמה של 2600 אנסי – לומנס שיאפשר הקרנה גם בחדר שאינו מואר היטב או אפילו בחדר חשוך.

השכרת מקרן לכיתות לימוד הוא מקרן שנועד להיות כלי עזר להעברת תכנים לימודיים. חשוב לבחור מקרן קל להתקנה ולתפעול עם עוצמת הארה גבוהה. רוב המקרנים המיועדים למוסדות הלימוד השונים עובדים קשה, ולכן מומלץ לבחור מקרן עם שרת מהיר, עם כפתורי כיבוי והדלקה מהירים ועם אורך חיי נורה ארוך.

מקרן לקולנוע ביתי הוא מקרן המיועד להקרנת סרטים בבית.  חשוב לשכור מקרן איכותי עם דגש על  מקרן בעל איכות צבע גבוהה.

מקרן נייד הוא מקרן המיועד לנשיאה למרחקים. יש להקפיד על מקרן בעל משקל נמוך המגיע עם תיק נשיאה. אם אתם נדרשים למקרן לשימוש מקצועי, כדאי להשקיע בשכירת מקרן באיכות גבוהה, גם במחיר יקר קצת יותר.

מקרנים מקצועיים הם מקרנים המאופיינים באיכות תמונה גבוהה, בהקרנה של צבעים חדים וברורים ועוצמת הארה גבוהה. במקרן מקצועי אפשר לבחור עדשות מיוחדות למרחקים קרובים או רחוקים, להקרנות באור יום ולהתאמה מושלמת של גודל המסך והמיקום.

מקרני LED הם מקרנים חדישים בעלי טכנולוגיה חדישה. מקרנים אלו מאופיינים בשעות ארוכות מאוד של הנורה במקרן, לעתים עד עשרים אלף שעות עבודה. מקרנים אלו עדיין חדשים יחסית בשוק ולא כולם בעלי עוצמת הארה מתאימה ואיכות תמונה טובה. אם החלטתם לבחור במקרן זה, חשוב לפנות אל חברה מקצועית ואמינה שתיתן לכם את כל הנתונים על אודות המקרן, תפרט לכם את היתרונות  והחסרונות ותתאים לכם מקרן מקצועי ואיכותי.

לפני שאתם שוכרים מקרן חשוב לדוק את איכות המקרן ולוודא שהוא עובד היטב.

אם אתם מעוניינים להקרין תכנים במקומות פתוחים שאינם מחוברים לתשתיות החשמל, אתם צריכים לשכור גנרטור שיספק את זרם החשמל הנחוץ להפעלת המקרן. מקרנים הם מכשירים עדינים, ולכן חשוב לבחור גנרטור עם מייצב מתח שיבטיח שבזמן ההקרנה לא יהיו שינויים בזרם החשמל, שינויים העלולים להזיק למקרן.

אנו ב”פליימיוזיק” משכירים את כל סוגי המקרנים, נדע להתאים לכל צורך את המקרן המתאים.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד