מה זה מוניטור במה?

מה זה מוניטור במה?

מה זה מוניטור? ואיך זה ישפר את איכות הסאונד באירוע שלך?

כאשר אנחנו מבשלים אנחנו עושים שימוש במד חום מיוחד בשביל לוודא שהאוכל שאנחנו מכינים מתבשל כראוי. באותו האופן כאשר אנחנו מנגנים או משמיעים מוזיקה אנחנו צריכים לוודא שאיכות המוזיקה טובה ושאיכות הסאונד טובה ומאוזנת. “מד החום” של עולם המוזיקה או הדרך שלנו לבדוק את איכות המוזיקה נקרא גם מוניטור. השאלה מה זה מוניטור? היא שאלה שרבים שואלים. התשובה לשאלה זאת פשוטה מאוד. המוניטור מאפשר למוזיקאים ואנשי סאונד לבדוק שהצלילים של הרמקולים וכלי הנגינה מדויקים ומאוזנים ולא מזייפים או מנגנים ליד המלודיה או ליד הקצב.

מה זה מוניטור – 5 סיבות שבגללן חשוב שבאירוע שלך תהיה מערכת סאונד מקצועית

–          מערכת סאונד מקצועית תשפר את איכות הסאונד באירוע שלנו

–          מערכת סאונד מקצועית תאפשר לנו לשמוע מוזיקה מדויקת באירוע שלנו

–          מערכת סאונד מקצועית שכוללת רמקולים וציוד הגברה מקצועית תשפר את עוצמת ואיכות הסאונד

–          מערכת סאונד מקצועית תאפשר למוזיקאים באירוע שלנו לבטא את הכישרון שלהם

–          מערכת סאונד מקצועית תשדרג את האירוע שלנו

מי שלא יודע מה זה מוניטור? כדאי שיתחיל להתעניין בכך. מוניטור הוא כלי חשוב מאוד מכל מערכת סאונד מקצועית והוא כלי חשוב מאוד בציוד הגברה מקצועי לאירועים.

כיום וכבר כל מוזיקאי יודע מה זה מוניטור. כל מי שלומד מוזיקה או נגינה על גיטרה באופן חובבני חייב גם שיהיה לו מוניטור. המוניטור יוכל לסייע לך להפוך את הנגינה שלך על גיטרה לנגינה שאין בה זיופים כי הוא מאפשר לנו לכוון את המיתרים בגיטרה כך שהם יהיו מדויקים ולא יזייפו או ינגנו באופן לא מכוון. לא רק מי שמנגן על גיטרה צריך שיהיה לו מוניטור. גם מי שמנגן על כלים אחרים כמו פסנתר, כינור, צ’לו, מנדולינה או כלים אחרים צריך שיהיה לו מוניטור איכותי שיעזור לו לכוון את כלי הנגינה שלו. כיוון כלי הנגינה חשוב במיוחד לפני כל פעם שמתחילים לנגן בו כי כך הנגינה יכולה להיות איכותית יותר וערבה יותר לאוזן. בעולם האירועים כלי נגינה זה יכול להיות נחוץ מאוד בשביל כיוון ואיזון הרמקולים וציוד ההגברה באירוע.

פנו עוד היום לחברת PlayMusic לקבלת פרטים נוספים אודות מוניטור וציוד השכרה לאירועים

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד