מכונות עשן להשכרה או קנייה

מכונות עשן להשכרה או קנייה

בהפקת אירוע גדול, כמו יום הולדת, בר מצווה או חתונה, תכנון האירוע נעשה באופן קפדני. מארגני האירוע מחפשים מקום מתאים לקיום האירוע, שירותי קייטרינג, מזוקה ושירותים נוספים, בהתאם לאופי האירוע למשל רב לחופה או מוהל. ההבדל בין אירוע סביר לבין אירוע מוצלח טמון בעיקר בפרטים הקטנים, כמו תאורה מותאמת ואפקטים מיוחדים. בתחום האפקטים המיוחדים, ניתן להשתמש במכונות עשן, כשבשוק ניתן למצוא מכונת עשן להשכרה במגוון סוגים או לקנייה באופן עצמאי (מחנות או מיד שנייה).

מהי מכונת עשן?

מכונת עשן נועדה להזרים עשן אל חלל האירוע באופן אוטומטי ואחיד. ההפעלה של המכונה נחשבת לקלה למדי, מחברים אותה לחשמל, משתמשים בשלט ייעודי והעשן יוצא ממנה ממיכל מיוחד, שמאחסן את העשן ומספיק למספר שעות של שימוש. הוספת עשן לאירוע יכולה לתת לו אווירה מיוחדת- היא יכולה, למשל, להעצים את הרגע המיוחד של עליית בני הזוג אל החופה. בשוק, כאמור, ניתן להשיג מכונות עשן בשתי דרכים- מכונת עשן להשכרה או לקנייה. את המכונות שבהשכרה, ניתן למצוא אצל חברות שמתמחות בארגון אירועים או בבתי עסק שמתמחים בהשכרת ציוד הגברה מקיף לאירועים (עמדות מוזיקה, מערכות הגברה ועוד). אף על פי שהפעלת המכונה נחשבת לקלה, יש צורך בהתאמה בסיסית של המכונה המיועדת לאירוע- מכונה כבדה מאוד לא מתאימה לאולם קטן, מאחר ויותר מדי עשן עלול ליצור תחושה של מחנק וייצור ערפול מוחלט. מנגד, מכונה קטנה לא תתאים לאולם גדול, מאחר ואפקט העשן לא יהיה מורגש מספיק וחבל. על פי רוב, מחירי ההשכרה הם זולים למדי, כך שבמחיר השווה לכל כיס, אפשר להוסיף תוספת מקורית לאירוע המתוכנן. אפשרות נוספת היא לקנות מכוה באופן עצמאי, מחנות או מיד שנייה. כאן, המחירים גבוהים יותר מאשר מחירי ההשכר, אך היתרון הוא שהמכונה נשארת אצל המשתמש, כך שבעתיד הוא יוכל לעשות בה שימוש בעוד אירועים, במידה והיה מרוצה ממנה.

יתרון נוסף של השכרת מכונות עשן או קנייתן בחנויות ייעודיות הוא היכולת להתאים באופן מקצועי את השימוש במכונה למהלך האירוע. מדובר לא רק בהתאמת גודל המכונה לחלל האירוע, כפי שצוין קודם, אלא גם לוודא, שאפקט העשן משתלב בהרמוניה עם אפקטים אחרים באירוע, שהם התאורה והמוזיקה. במקומות המתמחים בארגון אירועים ושמציעים מכונת עשן להשכרה יכולים להמליץ לכם איך לשלב בין שלושתם באופן הנכון ביותר, כזה שייתן את האפקטים המבוקשים באירוע.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד