מכונת עשן להשכרה – 5 דברים שחשוב לדעת

מכונת עשן להשכרה – 5 דברים שחשוב לדעת

ההבדל בין אירוע שגרתי לבין אירוע מוצלח ומלהיב טמון בפרטים הקטנים כמו אפקטים מיוחדים שיעניקו אווירה מיוחדת לאירוע, יתרמו למצב הרוח של החוגגים ויהפכו כל אירוע רגיל ושגרתי, לאירוע מדליק ויוקרתי. פעם כדי להצליח במסיבה מספיק היה להזמין די. ג’י, לכבד את האורחים במשקה אלכוהול, לשמוח וליהנות. היום זה כבר לא עובד. בעלי מסיבות ומארגני אירועים מחפשים את הדרך איך להפוך כל מסיבה למסיבה מיוחדת יותר, מקורית יותר ושווה יותר.

כל מי שהיה נוכח באירוע שבו הייתה מכונת עשן לא ישכח את האירוע כל כך מהר. אין ספק כי מכונת העשן מעניקה אפקטים מיוחדים ומשדרגת כל אירוע. רוצים שהאורחים ידברו על האירוע שלכם עוד ימים רבים לאחר שהוא יסתיים, חפשו מכונת עשן להשכרה.

מכונת עשן להשכרה – 5 דברים שחשוב לדעת

מכונת עשן היא מכונה שנועדה להזרים עשן אל חלל אירוע. זוהי מכונה רבת עוצמה המסוגלת למלא שטח ענק בעשן סמיך במהירות. השימוש במכונה קל מאוד ואינו דורש ידע מקצועי. כל מה שצריך לעשות הוא לחבר את המכונה אל תקע חשמלי, להדליק אותה באמצעות שלט והעשן כבר יצא מתוך מיכל מיוחד המחובר אל המכונה.

באירועים רבים העשן מעצים רגעים חשובים. אפשר ללוות את הזוג הצועד לחופה במסך עשן, אפשר לפזר את העשן על רחבת הריקודים כאשר החתן הכלה רוקדים את הסלואו הראשון כבעל ואישה, אפשר לשחרר עשן בימי הולדת כאשר מרימים את חתן השמחה וסופרים את השנים ועוד.

על אף שמכונת העשן קלה לתפעול ואפשר להפעיל אותה לבד, מומלץ להתייעץ עם גורם מקצועי כדי לדעת איזו כמות של עשן לשחרר. אם תשחררו מדי הרבה עשן, העשן עלול ליצור תחושה של מחנק, אם תשחררו כמות קטנה מדי של עשן, האפקט כמעט ולא יורגש. בחברות המשכירות מכונות עשן, ישמחו לייעץ ולהדריך אתכם בהפעלת המכונה.

יש  סוגים שונים של מכונות עשן, יש מכונות גדולות ויש מכונות קטנות. את גודל המכונה יש להתאים לגודל האולם וכדאי גם לדעת מהם האפקטים האחרים שיופעלו באירוע ואיך מכונת העשן תשתלב עם האפקטים האחרים.

מה כדאי, לקנות או להשכיר מכונת עשן? אם אתם מפעילי אירועים, נגני די. ג’י. או בעלי אולם הרוצים להציע ללקוחות את האפקט המיוחד, כדאי לכם לקנות מכונה, אך אם אתם עורכים מסיבה חד פעמית, אתם לא צריכים לרכוש במכונה במחיר יקר, עדיף לשכור מכונת עשן במחיר הרבה יותר זול.

מחפשים מכונת עשן להשכרה? בחברת “פליי מיוזיק” ישמחו להשכיר לכם מכות עשן ולהדריך אתכם בהפעלתה.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד