מערכת הגברה להשכרה – אלו סוגי מערכת יתאימו לכם?

מערכת הגברה להשכרה – אלו סוגי מערכת יתאימו לכם?

אנו בחברת “פליימיוזיק” נשמח להשכיר לכם מערכות הגברה איכותיות ומתוחזקות היטב, מערכות שינעימו לכם כל אירוע בצלילים מדויקים, חדים ונעימים לאוזן.

מערכת הגברה להשכרה – אלו סוגי מערכת יתאימו לכם?

כאשר אתם שוכרים מערכת הגברה שימו לב להבדל שבין מערכת הגברה מקצועית ורצינית לבין מערכת הגברה פחות מקצועיות הנקראת בשפה המקצועית: בידורית.

הבידורית היא מערכת ניידת הפועלת על סוללות. היא אינה מחייבת חיבור לתשתית החשמל, ולכן היא יכולה לשמש אתכם גם במקומות שבהם אין חיבור לחשמל כמו על שפת הים, בחיק הטבע ועוד.

הבידורית מתאימה לאירועים קטנים, אירועים שבהם מספר המשתתפים לא עולה על מאה איש בממוצע, בניגוד למערכת הרצינית יותר המתאימה לאירועים המוניים וגדולים עם מאות משתתפים ויותר.

גם מערכות ההגברה הרציניות נבדלות זו מזו בהרכב של המערכת ובעוצמת ההגברה. יש מערכות המורכבות ממיקרופון אחד בלבד ויש הכוללות מספר מיקרופונים, יש מערכות הגברה בעלי עוצמת קול גבוהה ויש בעלי עוצמת קול חלשה יותר.

אם אתם עורכים אירוע קטן בחלל סגור המונה כמאה משתתפים, הבידורית מתאימה לכם. אם אתם עורכים אירוע במקום פתוח ורוצים לשכור בידורית, מומלץ שמספר המשתתפים לא יעלה על שישים. הבידורית מגיעה במזוודה, היא קלה לשינוע ונוחה להפעלה. תוכלו להפעיל אותה בעצמכם וליהנות מחויה קולית נעימה.

אם אתם עורכים אירוע בהשתתפות מספר גדול של חוגגים, תידרשו לשכור מערכת הגברה רצינית יותר וגם יקרה יותר. לא תמיד תצליחו להפעיל את המערכת בכוחות עצמכם, לעתים תידרשו לשכור איש צוות מקצועי שיתקין את המערכת, יפעיל אותה ויתקן את התקלות העלולות להתרחש בזמן אמת.

מערכת הגברה רצינית דורשת חיבור לרשת החשמל. אם אתם עורכים אירוע במקום שבו אין חיבור לרשת החשמל, תוכלו לשכור גנרטור שיספק את החשמל הנדרש להפעלת המערכת.

אנו בחברת פליימיוזיק השכרת ציוד הגברה נשמח להשכיר לכם גנרטור ונדע להפעיל את הספק החשמל של הגנרטור למערכת ההגברה ששכרתם.

לפני שאתם מחפשים מערכת הגברה להשכרה כדאי לערוך סקר שווקים, לקבל המלצות ולהשוות בין מחירי ההשכרה שדורשות החברות השונות. לא מומלץ להתפתות למחירים נמוכים, במקרים רבים מחיר נמוך מאותת על מערכת באיכות גרועה ועל החזקה לא תקינה של המערכת.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד