מערכת הגברה להשכרה

מערכת הגברה להשכרה

כל מי שעורך אירוע, יש לו את הפחד הידוע שהאירוע יכול להיפגם בגלל מערכת הגברה שחלילה תתקלקל. על מנת שתהיו בטוחים כי האירוע שלכם יצליח, יש לפנות לחברה שמספקת שירות של השכרת ציוד הגברה, יש לדאוג כי מישהו מהחברה המשכירה את הציוד, יגיע עם גיבוי נכון על מנת שחלילה לא תהיינה תקלות באירוע. אם אפילו יש לכם אירוע שהוא בסדר גודל קטן, כדאי כי תיפנו אל חברה מיומנת שעוסקת עם מערכת הגברה להשכרה, מה שיקנה לכם ביטחון לגבי מהלך האירוע. אם האירוע יכלול גם קריוקי, התעניינו גם בציוד מסוג זה. יש לציין כי מערכת הגברה להשכרה מחירה אינו בשמים וזה הרבה יותר משתלם מאשר רכישת ציוד הגברה. כל הציוד של מערכת הגברה להשכרה הוא מטופל וחדיש ולכן אתם בטוחים כי יש לכם את הציוד המקצועי והטוב ביותר על מנת שהאירוע יתנהל ללא תקלות מיותרות. כאשר אתם מגיעים לחברות המספקות מערכת הגברה להשכרה, יש לתת להן את הפרטים כמו סדר גודל של האירוע, עד איזה שעה הוא יתקיים, האם האירוע נערך באולם? או אולי תחת כיפת השמים? כל העובדות הללו הן חשובות מבחינת האקוסטיקה וגודל הציוד. ישנה תחרות גדולה מאוד של השכרת ציוד לאירועים מה שיכול להיות לטובתכם, כך תוכלו למצוא מחירים הוגנים.

>> לחצו כאן לכניסה לקטלוג

אל תשכרו מערכת הגברה גדולה ועוצמתית למקום קטן וסגור

זה נכון שהרבה אנשים אוהבים מוזיקה ומסיבות, במיוחד הצעירים שבחבורה אבל גם להם יש יכולת של שמיעה, לא כדאי כי יהיה אירוע מרעיש מדי שבמקום להסב הנאה למוזמנים, הוא יהיה מבחינתם סבל נטו…אירוע מוצלח וזו הסיבה שיש לגשת לחברות מקצועיות של מערכת הגברה להשכרה כך שהן תוכלנה לייעץ לכם על מערכת ההגברה האידיאלית למקום בו נערך האירוע. חשוב כי הפרטים יהיו מדויקים כך שהמערכת שתשכירו, תהיה מתאימה. אם אתם מחפשים לחסוך בהוצאות האירוע, תוכלו לחסוך באוכל, במשקאות במפיות למשל מפיות נייר ולא מבד אך, אסור לחסוך בלב האירוע שהוא המוסיקה ולפנות לחברה מקצועית בתחום מערכת הגברה להשכרה. אם אתם כאלה שעורכים מסיבות פרטיות, לא כדאי לחסוך במחיר של ציוד  כי אם אתם עצמאים וזו הוצאה מוכרת במס.

אלו ניואנסים חשוב לבדוק לפני השכרת מערכת הגברה? מה הקשר בין גודלו של האירוע לבין היקפה של מערכת ההגברה הרצויה? האם יש קשר בין מיקום הרמקולים של המערכת לבין בחירתה?

חשוב לבדוק ניואנסים כמו השפעתה האקוסטית של השכרת מערכת ההגברה על קהל החוגגים. ניואנסים אלו נובעים ממיקום הקהל ביחס למערכת ההגברה. בהינתן ומדובר בשטח קטן, בו יש מעט קהל, וכל האביזרים של המסיבה, כולל הרמקולים, נמצאים קרוב, נצטרך רמקולים שונים לחלוטין מאלו שנועדו למסיבות לקהלים גדולים בהן הקהל נמצא הרחק מהרמקולים.

הרמקולים מחולקים לסדרות אשר כל דגם ודגם בסדרה מתאפיין בגודלו, אשר נמדד באינץ’, בדומה למסכי פלסמה, לד  ו- LCD. כאשר מדובר בדגם גדול, הוא יתאים בעיקר לקהלים הגדולים, תוך הצבתו על עמודים, רחוק ככל הניתן מהקהל. לעומת זאת, באירוע ביתי או קטן, כאשר כל אזור ההרקדה/ הבילוי הוא קרוב, די לבחור בחברה שתספק השכרת מערכות הגברה,  המבוססת על רמקולים קטנים. בכל מקרה, במסיבות אלו לא רמקולים רגילים אלא מוניטורים שלכל אחד חיבור חשמל עצמאי, וכאשר אלו הם הרמקולים שלנו, הם משמיעים ריצודים בהינתן כי הם דלוקים אך לא משמיעים מוזיקה. הריצודים של הרמקולים הגדולים נשמעים פי כמה יותר חזק מאשר אלו של הקטנים, וזה עלול להוות סכנה לשמיעה.

באשר לבחירת סוג המגבר, יש צורך לבחור מגבר מרובה בפונקציות שאינן מסתכמות רק בהגברה והנמכה, אלא בסגנון של הסאונד, באפשרות להנמיך או להוסיף בסים לצד אפשרות להוריד או להוסיף את הטראבלים, וגם – לבצע פעולות נוספות הקשורות לסאונד, כמו למשל לשלוט בתדרים שלו: יש שלל אפקטים שמבצעים מניפולציות בתחום.

השכרת מערכת הגברה יש לבצע רק אצל מקצוענים אשר יוכלו גם לייעץ לכם, בדומה לכתוב לעיל, על הציוד הנדרש, ולא רק להוציא מהמחסנים את מה שביקשתם. חברת ההשכרה תוכל לגם לייעץ לכם על פירמות של מוניטורים ומגברים – שכדאי ללכת לדידן, תוך התאמת כל מערכת הגברה לתנאי האירוע שאתם מציגים: בפנים, בחוץ, להמונים או למעטים. חשוב להתייעץ עם חברות כמו חברת פליי מיוזיק העוסקות עם השכרת מערכות הגברה.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד