מקרן להשכרה – רואים רחוק, רואים ברור

מקרן להשכרה – רואים רחוק, רואים ברור

מקרן להשכרה – נתונים חשובים

זה אולי אחד הפרטים החשובים ביותר שאתם צריכים לדעת על השכרת מקרן שלכם. עוצמת המנורה יכולה לקבוע בדיוק כיצד תיראה ההקרנה שלכם. עוצמה נמוכה מדי לא תאפשר לצפות במקום בו יש אור בנוסף למקרן ועלולה להוריד מאיכות השידור. עוצמה חזקה לעומת זאת, מאפשרת להקרין גם במקומות בהם יש אור חיצוני ולמרות זאת לראות היטב. בהקרנת מצגת אולי תוכלו להסתפק במנורה עם עוצמה נמוכה יחסית, אך בסרט או משחק עם חברים לא תרצו להתפשר על איכות ולכן תעדיפו עוצמה גבוהה יותר של המנורה.

איך אתם מתכננים להעמיד את המקרן? יש מספר דרכים שבהן תוכלו להשתמש, אך חשוב להבין כי זהו קריטריון חשוב. מקרן מוגבה מדי או בזווית לא נכונה יוריד מאיכות השידור ועלול להפוך את צורת המסך לקטנה או עגולה אם הוא אינו מונח נכון. הקפידו לשכור ביחד עם המקרן ציוד העמדה כמו חצובה או אפילו מעמד מיוחד, כך שתוכלו להיות בטוחים שהאיכות לא תיפגע.

למה כולם מחפשים אחרי מסך או קיר לבן כדי להקרין עליו? מנורת המקרן מחזירה את הצבעים בצורה האיכותית ביותר מול מסך לבן ללא צבעים, ולכן החשיבות הגדולה. במידה ויש לכם קיר לבן ואתם מעוניינים להקרין מצגת, זה יכול להיות פתרון מושלם בשבילכם. ברגע שתרצו לעבור לראות הקרנה או סרט, תעדיפו מסך מאחר וזה יכול להיות הפער בין הקרנה איכותית לכזו שתעדיפו לשכוח.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד