מקרן HD להשכרה

מקרן HD להשכרה

עורכים אירוע חתונה או בר מצווה? צריכים מקרן ומסך?

מקרן HD להשכרה הוא כל מה שאתם צריכים לאירועים משפחתיים, דרכו תוכלו להקרין לאורחים המגיעים לאירוע סרטונים משפחתיים, תמונות, מצגות וכל דבר החשוב לכם לאירוע. מקרנים באיכות HD מביאים אליכם את שיא הטכנולוגיה של הקרנת סרטונים ומצגות עם אפשרות להעלות כל קובץ וכל תמונה הרצויה לכם. אם אתם מתכננים להפתיע חתן וכלה בחתונה שלהם, או מתכננים להציג סרטונים קצרים באירוע בר מצווה או ברית, יש לכם אפשרות לשכור מקרן איכותי עם מסך למספר שעות ולהנות משירות הובלה של כל הציוד עד אליכם.

מקרן HD מומלץ של חברת EPSON

אם אתם מחפשים מקרן HD מומלץ, תוכלו למצוא אותו מהמותג הבין לאומי EPSON המתמחה בפיתוח מוצרי אלקטרוניקה לחיבור למחשבים ניידים ונייחים. היתרון של מקרן HDMI מהמותג EPSON, בא לידי ביטוי באפשרות להקרין מהצד של המסך ולעשות תיקון תמונה ללא עיוות שלה.

מקרן HDMI מתקדם של EPSON אינו חייב להיות מקביל במדויק למסך ואפשר לתקן את התמונה בצורה יעילה וקלה, בשונה ממקרנים סטנדרטיים היוצרים לעיתים עיוות בתמונה המשתקפת על מהמקרן למסך.

מקרן גדול להשכרה במחירים הוגנים ונוחים

כאשר אתם מזמינים מקרן גדול להשכרה, אתם צריכים ציוד נלווה כמו חצובה לרצפה ומנוף לכיוון הגובה של ההקרנה על המסך. בנוסף לכך, אתם יכולים לשכור גם מסך גדול נפתח לשימוש שלכם במקום להקרין את התמונות והסרטונים על קיר לבן. מקרן ומסך להשכרה מוצעים לכם באתר במחירים משתלמים והוגנים במיוחד וניתן להזמין מקרן ומסך להשכרה עם מסכים גדולים בגדלים של 380 ס”מ על 290 שיעניקו לאורחים שלכם באירוע חווית צפייה מהנה ואיכותית במיוחד. את המקרן ניתן לשכור בנפרד ממסך ההקרנה או ביחד בהתאם לצרכים שלכם ולבחור את חבילת ההשכרה על פי התקציב שלכם.

הזמנה און ליין של מקרן HD להשכרה

קיבלתם החלטה להזמין מקרן HD להשכרה? רוצים להזמין את המקרן עם מסך לתאריך האירוע שלכם? זה הזמן להיכנס לקטלוג המוצרים של חברת PlayMusic המופיע כאן באתר ולבחור את המקרן והמסך המתאימים ביותר לכם. ההזמנה יכולה להתבצע און ליין דרך מערכת התשלום הממוחשבת הנמצאת באתר, או דרך מספר הטלפון המופיע בראש הדף.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד