מתי משתמשים במקרן?

מתי משתמשים במקרן?

בזכות חברות להשכרת ציוד הגברה, האפשרות להשתמש במקרנים זמינה ונוחה יותר מתמיד.

המקרן מתאים לשימושים רבים והוא יכול לשדרג כל אירוע והתכנסות לחוויה אחרת:

• נאומים וכנסים – אם אתם עומדים לנאום בכנס מקצועי ורוצים ללוות את הנאום שלכם במצגת, שתפרט את עיקרי הנאום ותצביע על נקודות חשובות.

• מתודות לימוד – השכרת מקרן יכול לשמש להעברת שיעור או הדרכה בצורה חווייתית, באמצעות הקרנת שיר או סרטון קצר, הקשור לנושא אותו רוצים ללמד.

• ישיבות צוות – מקרנים יכולים להיות גם בשימוש מנהלים המעוניינים למשל לפרט את היעדים שהושגו בשנה החולפת ולהגדיר את היעדים החדשים.

• אירועים – בכל אירוע בו רוצים להקרין סרטון, קליפ או שיר, אפשר לשכור מקרן ולעשות זאת בקלות, כך שכל המוזמנים יוכלו לראות את המוקרן בצורה ברורה.

• שימוש ביתי – אפשר לשכור מקרן גם לשימוש ביתי. אם אתם מתכננים מפגש חברתי קטן או משפחתי ואתם רוצים לכלול בתוכן שירה בציבור או קריוקי, מקרן יוכל לסייע לכם לעשות זאת בקלות. המקרן מתאים גם לערבים שקטים ואינטימיים, בהם אתם רוצים לצפות ביחד בסרט ולהרגיש קצת חווית צפייה בקולנוע.

בזכות חברות השכרת הציוד, המאפשרות אספקת מקרן לכל אירוע ולכל מטרה, אפשר היום לבנות את תוכן האירוע סביב המקרן והאפשרויות שהוא פותח. כך מכניסים אטרקציה וגיוון בקלות ושומרים על האורחים ערניים ומרוצים.

כמה זה עולה לנו?

תלוי מה אתם רוצים לשכור ומאיפה. אפשר לשכור מקרן בלבד ואפשר לברר לגבי חבילות הכוללות גם מסך גדול וכבלים לחיבור. כאשר אתם מקבלים הצעת מחיר, בדקו מה היא כוללת והאם אפשר להוסיף כבל מאריך וסטנד להגבהת המקרן. לא תמיד יש בכך צורך, אך במידה וכן, אתם רוצים לפנות לחברה אחת שתספק לכם את כל הציוד במקום אחד.

מקרן להשכרה מזמינים מחברה מקצועית, היכולה לספק לכם מקרן מותאם לאירוע בזמן ובמחירים נוחים.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד