על מה תבררו כשתשכירו מקרן

על מה תבררו כשתשכירו מקרן

הרבה מאוד הפעלות, אירועים, חגיגות או… מלוות היום באמצעות הקרנה על גבי מסכים, אפילו הרצאות מלוות במצגות, על מנת להעביר את המסר בצורה חדה ולחדד ולהעמיק את  עוצמת החוויה. הפעלת מקרן יוצרת עוד אפקט, ככל הנראה  וכפי שמוכח בשנים האחרונות באירועים כאלו ואחרים, הקרנה על הקיר גורמת לעניין גדול. כי נראהכי אפילו במחזות היום משלבים קטעי הקרנה כדי להפוך את ההצגה למעניינת יותר, ליצור ענין מחודש אצל קהל הצופים, ככל הנראה השילוב של הוויזואלי המרצד,מעורר  אצל קהל הצופים ענין ומקל על ההבנה.

מובן מאליו שהשכרת מקרנים הינו דבר פשוט, ככל שמשתמשים יותר כך המקרנים זמינים יותר, אבל חשוב לדעת כי יש דגמים שונים למקרנים וכאשר הולכים על השכרת מקרנים צריך לברר אצל החברות המובילות אילו מקרנים הם מציעים להשכרה. כאשר רקהדגמים האיכותיים ביותר הם האופציה, מאוד לא נעים להיתקל ב’באג’ של המקרן כאשר קהל הצופים כבר יושב וממתין להתחלת האירוע ואתם עוד ‘תקועים’ בהפעלת המקרן, בירור יסודי ומעמיק יוכל למנוע ממכם את חוסר הנעימות ולסייע לכם לנהל את האירוע בצורה פשוטה וחלקה.

  • איכות–חשוב מאוד כאשר מבררים על השכרת מקרנים לפנות לחברה שמתעסקת בתחום ומשכירה מקרנים כבר במשך תקופה ארוכה רק כך ניתן להבטיח כי המקרן אכן יהיה מקרן מאיכות טובה שנוסה בעבר והוכיח את יעילותו.
  • ניסיון– חברה בעלת ניסיון בהשכרת מקרנים תוכל ללוות אתכם מרגע ההחלטה על השכרת המקרן, כך תוכלו ליהנות מהכוונה בכל שלב, על סוג המקרן, התאמה למקום בו אמור להיות מופעל המקרן ועוד.
  • שרות– כל כך טבעי לקבל שרות טוב , אבל לא כולם יתנו לכם אותו, שרות טוב למקרנים צריך להיות מלווה בניוד המערכת, כולל הוראות הפעלה מדויקת ועוד דברים שיוכלולסייע לכם להתנהל עם הציוד הנלווה.

רק כאשר תדעו כי אתם משכירים ציוד אצל חברה שמספקת איכות כמו פליי מיוזיק, בעלת ניסיון בתחום ותיתן לכם שרות מוביל תוכלו להיות בטוחים שקיבלתם מוצר טוב מבית טוב, מוצר שיוכל להביא אתכם להנאה מושלמת מכל אירוע. כי על מנת להתנהל נכון וטוב עם אירוע צריך להיכנס לכל הפרטים הקטנים.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד