ציוד הגברה להשכרה במרכז – 4 תשובות חשובות

ציוד הגברה להשכרה במרכז – 4 תשובות חשובות

אנו ב”פליימיוזיק” צברנו ניסיון וידע רב בתחום אם אתם מחפשים ציוד הגברה להשכרה במרכז או בכל מקום, צוות העובדים המקצועי שלנו ישמח לעזור ולסייע לכם.

ציוד הגברה להשכרה במרכז –4 שאלות, 4 תשובות

שאלה: מהי הבידורית והאם היא מתאימה לכל אירוע?

תשובה: בידורית היא מערכת הגברה קטנה וניידת הנטענת בדרך כלל באמצעות בטריות, היא מגיעה במזוודה ייעודית, ולכן קל לנייד אותה ממקום למקום. הבידורית מכילה רמקול נייד, חיבור לנגן מדיה ומיקרופון והיא מתאימה לאירועים קטנים, לאירועים המכילים בין חמישים למאה משתתפים.

לאירועים גדולים יותר עם כמות גבוהה יותר של משתתפים מתאימה מערכת הגברה רצינית יותר הכוללת מיקרופון, זוג רמקולים, מעמדים לרמקולים וחיבורים לנגני מדיה מגוונים. מערכת הגברה רצינית תוכל להגביר את הצלילים בעוצמה גבוהה יותר מאשר הבידורית ולאפשר לכל קהל המשתתפים הגדול לשמוע בבירור את הקולות והצלילים.

אולי יעניין אותך לקרוא על השכרת ציוד הגברה

שאלה:  מה זה מיקסר ומה התפקיד שלו?

תשובה: שמו העברי של המיקסר(קראו עוד על מיקסר מוגבר), מערבל צלילים, מעיד על התפקיד שלו. זהו רכיב הנמצא במערכות הגברה רציניות, רכיב שתפקידו הוא לרכז את כל הצלילים המגיעים מחיבורים שונים ולכוון את עוצמת השמע של הצלילים. במערכות הגברה מקצועיות יש מיקסרים המסוגלים לרכז מאות ערוצי שמע, לערבל את הקולות ולנתב אותם.

שאלה: מהו המגבר ומה התפקיד שלו?

המגבר הוא רכיב חשוב בכל מערכת הגברה, רכיב שתפקידו להגביר את הצלילים הנמוכים לעוצמה גבוהה של הצלילים. המגברים מסוגלים להגביר את הצלילים לעוצמות גבוהות בהתאם לתנאי השטח  ובהתאם לסוג הרמקולים של המערכת, כאשר אתם בוחרים מגבר חשוב להתאים את עוצמת הקולות של המגבר לסוג הרמקול במערכת.

שאלה: מה ההבדל בין הרמקול לבין המיקרופון?

תשובה: המיקרופון הוא חלק חיצוני במערכת ההגברה, חלק שתפקידו להמיר את הצלילים לאות חשמלי. המיקרופון הוא החוליה האחרונה בשרשרת של הצלילים, המיקרופון מקבל את הצליל מהמגבר ושולח אותו אל חלל החדר.

כאשר שוכרים מיקרופון חשוב לדעת כי יש שני סוגים של מיקרופונים, מיקרופון אלחוטי ומיקרופון המחובר למערכת באמצעות כבל חשמלי. לכל סוג של מיקרופון יש יתרון וחיסרון. המיקרופון האלחוטי אינו כובל את המשתמש למקום מסוים ומאפשר לו לנוע על הבמה או בכל מקום ואילו המיקרופון המחובר באמצעות כבל כובל את המשתמש למקום אחד, אך הצלילים שלו ברורים ועוצמתיים הרבה יותר.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד