ציוד לאירועים

ציוד לאירועים

כאשר מתכננים אירוע באולם או בגן אירועים יש בהם את כל הציוד הנדרש לעריכת אירוע, אך כאשר אתם מעדיפים לערוך אירוע בטבע, על חוף הים או בשמורת טבע, אתם צריכים לדאוג לכל הציוד. חברת “פליי מיוזיק” מתמחה בתחום של השכרת ציוד לאירועים, היא מציעה סוגים שונים של ציוד באיכות מעולה ובמחירים אטרקטיביים.

ציוד לאירועים – מידע קצר על סוגים שונים של ציוד

מערכת הגברה משפיעה על הצלחת האירוע. מערכת הגברה איכותית תפיק צלילים מצוינים ממערכת הסאונד ותאפשר לכל אורח לשמוע ברכות או נאומים באופן ברור גם אם הוא  מרוחק מהבמה. חברות מקצועיות העוסקות בתחום, יבדקו את המיקום של האירוע, את גודל השטח ויציעו את המערכת המתאימה לכל סוג של אירוע. לפני האירוע שוב לבדוק את המערכת ולוודא שהצלילים שמפיקה המערכת נעימים לאוזן, ללא חריקות וחריגות.

נושא התאורה באירוע הוא נושא חדש יחסית, אך הוא צובר תאוצה רבה. בעלי אירועים רבים מבינים שתאורה מקצועית וטובה “עושה” את האירוע. תאורה מקצועית תדע להאיר את הפינות הנכונות באולם, להבליט את החלקים הרצויים ולמשוך את תשומת הלב אליהם. גם אם תעצבו את האולם בצורה מרשימה ויוקרתית ,ללא תאורה מתאימה הכול ייראה חיוור וסתמי.

גנרטור הוא מוצר שתפקידו לספק חשמל לאירועים המתרחשים במקומות שבהם אין נגישות למקורות חשמל. יש גנרטורים בעוצמות שונות ואת סוג הגנרטור יש להתאים אל הכלים האמורים להתחבר אליו. כאשר אתם בוחרים להשכיר גנרטור רצוי לשכור גנרטור נוסף לגיבוי, רק כך תוכלו להיות בטוחים שאם תקרה תקלה והגנרטור יפסיק לעבוד, הגנרטור השני ייכנס מיד לפעולה והאירוע לא יושבת.

מקרן הוא מכשיר המשמש להצגה של תכנים כמו תמונות, סרטי קולנוע, שקופיות ועוד על גבי מסך הקרנה. יש אנשים הנעזרים במקרן באופן קבוע והם רוכשים מקרן, אך מי שנזקק למקרן באופן חד פעמי השכרת מקרן. המקרן משמש אותנו במסיבות, בכנסים, בהרצאות ועוד, לכל סוג של אירוע יש צורך במקרן מתאים. רוב החברות המשכירות מקרן מציעות גם מסך הקרנה, לעתים באירועים גדולים יהיה צורך לכור מספר מסכים.

ככל שהמקרן יהיה  באיכות טובה יותר, כך התמונה תהיה  ברורה יותר. לפני שאתם שוכרים מקרן כדאי לנסות ולבדוק את איכות התמונה.

בחברת “פליי מיוזיק” מתמחים בהשכרת ציוד לאירועים. החברה משכירה ציוד איכותי ממיטב החברות המובילות בתחום, כל הציוד מתוחזק היטב ופועל ללא תקלות.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד