ציוד תאורה בתל אביב

ציוד תאורה בתל אביב

מתכננים אירוע או הופעה בת”א? צריכים ציוד תאורה?

הפקה של אירוע או הופעה כוללת ברוב המקרים גם ציוד תאורה ואם אתם מחפשים ציוד תאורה בתל אביב עבור האירוע הבא שלכם, חשוב שיהיה לכם ספק מקצועי לכל מתקני התאורה. תאורה להופעות ואירועים נחלקת ל-2 סוגים עיקריים – תאורה בסיסית לאירועים המתקיימים ללא חיבור לחשמל, או לתאורת מבנה ותאורת במה ורחבה בעיצובים שונים. את 2 סוגי התאורה ניתן לשכור על פי שעות או מספר ימים ולהנות משירותי התקנה ותפעול המתקנים על פי הצורך שלכם.

השכרת גרילנדות צבעוניות באורכים שונים

אחת מהדרכים הטובות ביותר לשימוש בתאורה לצורך קישוט או עיצוב במה או מתחם, היא התקנה של גרילנדה הכוללת מספר גדול של נורות קטנות או גדולות. את הגרילנדות ניתן להתקין כמעט בכל מקום והן מגיעות עם עמידות כנגד מים ורטיבות ויכולות לשמש גם לאירועים בשטח פתוח בתקופות החורף. הגרילנדה הפופולרית ביותר מגיעה באורך של 10 מטר עם מנורות המותקנות במרווחים של מטר אחד. ניתן לבחור את צבעי המנורות בהתאם לאופי האירוע שלכם והן מותאמות לחיבור לגנרטור (גנרטורים המתאימים בהספק וואט) במידה ואין חיבור לחשמל במקום בוא אתם עורכים את האירוע.

תותחי אולטרה סגול עם סטנד

בכדי לשדרג את תאורת הבמה או הרחבה שלכם, אתם צריכים פנסים חזקים בצבעים שונים. בחיפוש אחר ציוד תאורה בתל אביב בקטלוג האתר, תוכלו למצוא תותחי אולטרה סגול איכותיים המתאימים במיוחד לאירועים פרטיים ועסקיים או למסיבות. תותחי אולטרה סגול מגיעים עם סטנד המאפשר הצבה של הפנסים לגובה של יותר מ-3 מטרים עם אפשרות לתלות עד 4 פנסים על הסטנד לתאורה מושלמת ובולטת. אם אתם צריכים סיוע בהתקנת תותחי התאורה, תוכלו להזמין אותה כחלק משירות ההשכרה המוצע לכם באתר ולהיות בטוחים שהתאורה תעבוד באופן מלא ללא תקלות במהלך האירוע שלכם.

השכרת ציוד תאורה בתל אביב

לקבלת פרטים נוספים על שירותי השכרה לציוד תאורה בתל אביב, כנסו עכשיו לקטלוג התאורה באתר או התקשרו ישירות למספר הטלפון של חברת PlayMusic. החברה מספקת מוצרים ומתקנים איכותיים לתאורה במחירים משתלמים במיוחד להשכרה על פי יום עם אפשרות לשלב מתקני תאורה עם מתקני עשן למסיבות ואירועים.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד