קצת מידע על השכרת קריוקי

קצת מידע על השכרת קריוקי

אחד מהפורמטים הנפוצים ביותר לערב חברתי מכל סוג שהוא ערב קריוקי. בעבר, השירה בציבור הייתה מזוהה בלעדית עם שרהל’ה שרון. כיום, עניין השירה בציבור התפשט בצורה משמעותית בכל רחבי הארץ ובערבי הקריוקי אפשר למצוא משתתפים מכל הסוגים והגילאים, עם כישרונות זמרה כאלו ואחרים. אם החלטתם שאתם רוצים להשתתף בערב קריוקי, עומדות בפניכם שתי אפשרויות. אפשרות אחת היא להצטרף לערבי השירה שנערכים מעת לעת במקומות שונים ברחבי הארץ. אפשרות נוספת היא לארגן ערב כזה בעצמכם, בבית שלכם, של חבר או במקום אחר. במקרה שחברתם באפשרות השנייה, תצטרכו לבצע השכרת קריוקי מקצועי ברמה גבוהה.

מה שנחוץ לערב הקריוקי שלכם

השכרת קריוקי היא צעד פשוט למדי, מאחר ואין צורך בציוד רב, שעולה הון תועפות, על מנת לארגן ערב קריוקי מוצלח. הציוד הנדרש לערב מהסוג הזה הוא מחשב נייד, שמכיל את מאגר השירים, מקרן ומסך גדול להקרנת הקליפים, מיקרופונים אלחוטיים ורמקולים גדולים. העלות הכרוכה בהשכרת הציוד תלויה במספר האנשים המתכוונים להשתתף בערב ובאיכות הציוד. ככל שמספר האנשים המשתתפים עולה, כך ישנו צורך בציוד מתקדם יותר, מסך יותר גדול, השכרת רמקולים חזקים יותר ומיקרופונים רבים יותר. מעבר לציוד הבסיסי הנחוץ, אפשר להוסיף אביזרים נוספים, שיתרמו לאיכותו של הערב המופק. כך, למשל, אפשר להשכיר גם מיקסר אקו, אשר משמש לכיוון עוצמת המיקרופונים. למקרה שהאירוע מתקיים מחוץ למבנה, אפשר גם להשכיר עמודי תאורה וגנראטור בעל הספק גבוה.

השכרת קריוקי היא דרך זולה ויעילה להרים הפקה של ערב חברתי מגבש ברמה גבוהה. הציוד הנדרש להפקת ערב קריוקי הוא אומנם ציוד שלא נעשה בו שימוש ביום-יום, אך מדובר בציוד שהוא קל להרכבה, להפעלה ולפירוק. ערכות הציוד להשכרה מותאמות למספר המשתתפים, כך שערכות קטנות יותר, שהן גם זולות יותר, יותאמו לאירועים בעלי מספר משתתפים קטן יותר. ישנן היום בשוק חברות רבות, אשר מציעות שירותים של השכרת ציוד לערבי קריוקי. כך, למעשה, הצרכנים מרוויחים אפשרות להשכיר ציוד איכותי, שיתרום להפיכת ערב הקריוקי לחוויה מהנה ומגבשת, במחירים ששווים לכל כיס.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד