קצת מידע על מקרנים להשכרה

קצת מידע על מקרנים להשכרה

המקרן היא מכונה שמקרינה סרט או כל דבר שמעוניינים להציג באמצעות העדשה שלו על קיר לבן, או מסך הקרנה. המקרן מקרין, באמצעות חיבור VGA או חיבורים נוספים שמועברים אליו ומתרגמים את התוכן לתמונה. היום,  כאשר מחפשים השכרת מקרנים איכותיים ומקצועיים, ניתן למצוא בו חיבור של USB שהוא הרבה יותר נוח, למי שאינו מעוניין להסתבך עם כבלים. ככל שנורת המקרן חזקה, כך האיכות של המקרן, תהיה גבוהה יותר כאשר אתם מחפשים להשכיר מקרן, יש לדעת, כי עוצמת הנורה של המקרן, נמדדת ביחידת מידה, הנקראת לומן, ככל שהלומן גדול יותר, כך ניתן ליהנות מאיכות המקרן. ההשכרה של מקרנים, חייבת להיות פשוטה, אך חשוב שהמקרן יהיה איכותי, במיוחד, כאשר יש לכם כנס חשוב שאתם מעוניינים להקרין מצגות שונות לבאי הכנס.

דברים שחשוב לדעת

המפרט של מקרן להשכרה, צריך להיות בגודל של 300 אינץ’ עם ניגודיות של 1:200. כל מקרן חייב להכיל גלגל מנורה ומינימום 6 צבעים. יש לתת תשומת לב מיוחדת לגבי הרמקול שחייב להיות מובנה במקרן והמקרן, צריך להיות בעל רזולוציה מינימלית של 1024 על 1280 ומשקל המקרן, אינו צריך לעלות על 2-3 ק”ג.  המקרן, צריך גם להכיל מנגנון הגנה על המנורה. לרוב, מקרן להשכרה, מסוג זה, מתאים יותר להקרנה על מסך חצובה. מקרנים, יכולים לשמש לנו למגוון שימושים, כמו: כנסים, חתונות, בר או בת מצווה, בהם נרצה להציג מצגת של חוגגי האירוע. גם משחקי כדורגל, או סרט, ניתן להקרין באמצעות מקרן, כאשר ונו נמצאים בקבוצה גדולה של חברים או משפחה. ניתן להקרין סרט או מצגת, עך קיר או מסך לבן.

כאשר מחפשים מקרן להשכרה, יש לשים לב לנקודות חשובות, כמו, האם הוא עובד לאורך זמן. אם יש לנו אירוע מחוץ לאולם סגור, כמו גן או חצר, חשוב כי יהיה למקרן, גם גנרטור שיכלול אף מייצב מתח שישמור על המקרן. בדרך זו, תוכלו להעביר חשמל למקרן בכל זמן ומכל מקום. יש להתייעץ בראש ובראשונה, עם בעל החנות שמשכיר את המקרנים, כך שתוכלו לשמו טיפים חשובים לגבי השכרת המקרן, כמו הפעלתו ותחזוקתו, לכל תרופת ההשכרה. היום, כאשר הקריוקי תפס תאוצה, הרבה משתמשים בו למטרה זו, במיוחד אם הוא מגיע עם רמקול מובנה, כך שאם יש לכם מסיבת קריוקי להשכרה, זוהי אופציה טובה להשכיר מקרן מקצועי, במידה ואין לכם כזה, לאירוע מוצלח במיוחד.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד