קריוקי במחירים ללא תחרות

קריוקי במחירים ללא תחרות

אם אתם מתכננים מסיבת יום הולדת, מסיבת רווקות או רווקים או סתם ערב לגיבוש החבר’ה מהעבודה, ייתכן ואתם מחפשים רעיון מקורי, שיצליח להעביר ערב שלם בהנאה, מבלי להיכנס להוצאות גבוהות ולארגון רב. ערב שיוקדש לקריוקי יכול להיות הרעיון המתאים ביותר- גם מי שאינו חובב גדול של שירה בציבור, עדיין יוכל ליהנות מהאווירה המגבשת והמבדרת שתיווצר בין החברים במהל הערב. כדי להוציא לפועל ערב קריוקי, ישנן שתי אפשרויות. אפשרות אחת היא ללכת לאחד מאותם המתחמים, המיועדים לערבי קריוקי. מתחמים כאלו מצויים בכל רחבי הארץ. אפשרות שנייה היא לארגן ערב קריוקי בבית שלכם או בבית של החברים, באמצעות השכרת קריוקי מקצועי ואיכותי.

ארגון ערב קריוקי בבית

כאשר אתם מארגנים ערב קריוקי בבית, אתם נהנים מהאפשרות לקבוע את הערב במיקום ובזמן שנוחים לכם. בנוסף, אם יש לכם בית פרטי או דירה רחבת ידיים, תוכלו לארח חברים רבים בערב הקריוקי. ארגונו של ערב קריוקי יכול להתבצע באחת משתי הדרכים הבאות: הדרך הראשונה היא השכרת קריוקי באמצעות מפעיל. כאן, מגיע אליכם מפעיל קריוקי מקצועי, אשר מביא איתו את הציוד המתאים. הציוד לקריוקי כולל מחשב, המכיל את מאגר השירים הגדול, מסך גדול, מקרן, רמקולים ומיקרופונים. אפשרות שנייה היא להשכיר את ציוד הקריוקי ולהפעיל אותו בעצמכם. אופציה זו יכולה להיות זולה יותר.

אם אתם מארגנים ערבי קריוקי בתדירות גבוהה יחסית, ייתכן וקניית הציוד יכולה להיות משתלמת יותר עבורכם. השכרת קריוקי מיועדת יותר למי שמעוניין בארגון חד פעמי של ערב קריוקי. ציוד ההגברה שכלול במסגרת הפקת הערב הוא ציוד שלא יהיה כל כך שימושי בהזדמנויות אחרות, כך שהשכרת הציוד במקום קנייתו, יכולה לחסוך לכם מקום בבית ולא מעט כסף. כאשר ניגשים להשכרת הקריוקי, כדאי לשים לב שהחברה תוכל להציע לכם מספר חבילות השכרה, כאשר כל חבילה כוללת מפרט טכני שונה ומחירה משתנה בהתאם. בהשכרת הציוד, כדאי להשכיר ציוד שיהיה איכותי מספיק, על מנת להעלות את רמת ההנאה מהערב, אך אין בהכרח צורך להשכיר את הציוד היקר והמשוכלל ביותר.

השכרת קריוקי באמצעות מפעיל יכולה לעלות מעט יותר מהפעלה עצמית של הציוד, אך היא יכולה לתרום רבות לפן החווייתי של הערב. מפעיל הקריוקי יידע להנחות את ערב הקריוקי בצורה מהנה ואנרגטית. בנוסף, הוא יידע להתאים את השירים שהקהל ירצה לשיר על סמך העדפות הקהל (למשל, ישנו הבדל בין השירים שאנשים מבוגרים ירצו לשיר לבין שירים שמעניינים את הדור הצעיר) ועל סמך אופיו של האירוע המדובר (יום הולדת, מסיבת רווקים, ערב גיבוש ועוד).  שימו לב, שכדאי להזמין לאירוע שלכם מפעיל מורשה. מפעיל קריוקי מורשה הוא כזה שערב לאיכות הציוד ומחויב להעברת התמלוגים מהשמעת השירים. חברתנו מציעה לכם השכרת ציוד הגברה לאירועים במחירים ללא תחרות,

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד