רמקולים להשכרה –אתם שואלים צוות המומחים בפליימיוזיק עונים!

רמקולים להשכרה –אתם שואלים צוות המומחים בפליימיוזיק עונים!

מחפשים רמקולים להשכרה? הגעתם אל הכתובת הנכונה. צוות העובדים בחברת פליימיוזיק ישמח להתאים לכם רמקול לכל סוג של אירוע, צרו קשר נשמח לעזור!

רמקולים להשכרה –אתם שואלים צוות המומחים בפליימיוזיק עונים!

שאלה: איזה סוגים שלרמקולים יש ואיך אדע איזה סוג מתאים לאירוע שלי?

תשובה: יש שני סוגים של רמקולים, רמקולים מוגברים ורמקולים פסיביים. ההבדל בין שני הסוגים הוא שהרמקול המוגבר מגיע עם ציוד הגברה המובנית בתוך הרמקול ולרמקול הפסיבי נדרשת מערכת הגברה חיצונית.

איזה סוג  מערכת מתאימה לאירוע שלך? זה תלוי. אם את עורכת אירוע קטן, מומלץ לך לשכור רמקול מוגבר. הרמקול המוגבר הוא רמקול קטן עם מגבר פנימי, אין צורך לחבר אותו למגבר חיצוני והוא קל לנשיאה וקל לשימוש.

אם את עורכת אירוע גדול, רמקול פסיבי יתאים לאירוע שלך. כשאת שוכרת רמקול פסיבי קחי בחשבון שאת זקוקה למגבר חיצוני ולאנשי סאונד שיפעילו היטב את המערכת וישלטו בעוצמת הקול.

שאלה: אני עורכת אירוע במקום שבו אין חיבור לתשתית החשמל. האם אוכל להיעזר ברמקול?

תשובה: כדי להפעיל את הרמקול יש צורך בחיבור למערכת החשמל. אם אתם עורכים אירוע במקום שבו אין תשתית חשמל, תוכלו לשכור גנרטור שיספק לכם את החשמל הנדרש. אנו בחברת פליימיוזיק נשמח להשכיר לכם גנרטור.

וטיפ שלנו: הרמקול הוא מכשיר עדין העלול להיפגע מנפילות מתח חשמלי, לכן חשוב לשכור גנרטור עם מייצב מתח. מייצב האחראי על אספקה של מתח חשמלי קבוע ומונע נפילות מתח העלולות לגרום לרמקול נזקים, לעתים נזקים בלתי הפיכים.

שאלה: אני רוצה לשכור רמקול, איך אדע באיזו חברה כדאי לי לשכור אותו?

תשובה: חשוב לבחור בחברה ותיקה, מקצועית ובעלת מוניטין. חברה מקצועית וותיקה היא חברה אשר מקפידה לשמור על תקינות הציוד ומתחזקת אותו לעתים קרובות. השכרת רמקולים בחברה רצינית תבטיח כי הרמקול ששכרתם תקין ותוכלו להפעיל אותו ללא תקלות ובעיות.

שאלה: האם אפשר להפעיל את הרמקול לבד או שיש צורך באיש תחזוקה צמוד?

תשובה: תלוי איזה רמקול אתם שוכרים. אם אתם שוכרים רמקול עם מגבר חיצוני יש צורך באיש צוות שיהיה נוכח באירוע, ידע להפעיל את המגבר ויוכל לתת לכם תמיכה ועזרה במקרה של תקלות בזמן האירוע. אם אינכם רוצים או יכולים לשכור איש צוות צמוד, בקשו מחברת ההשכרה הוראות מדויקות איך להפעיל את הרמקול ובררו האם החברה תיתן לכם תמיכה מרחוק במקרים שבהם יהיו תקלות בהפעלת הרמקול.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד