שכירת ערכת קריוקי מקצועית? איזו ערכת מומלצת?

שכירת ערכת קריוקי מקצועית? איזו ערכת מומלצת?

שכירת ערכת קריוקי בסיסית:

כאשר אתם מתכננים את האירוע, עליכם להחליט איזה רמה של קריוקי תרצו. ישנם 2 רמות: יש רמה בסיסית, ועבורה תצטרכו לשכור ערכת קריוקי בסיסית.

יש רמה גבוהה יותר, ובשבילה יש ערכת קריוקי מקצועית. ערכת הקריוקי הבסיסית, תכיל רמקול, מיקרופונים אלחוטיים, ומיקסר ובו אפקטים שונים. הערכה הבסיסית אינה כוללת מחשב, אך כוללת כבל, באמצעותו מחברים את הרמקול והמיקסרים אל מחשב נייד שלכם, או אל טלפון נייד. את רצועות המוזיקה עליכם להוריד למחשב הנייד שלכם, או למכשיר הסלולר.

זקוקים ליותר ציוד? לשם כך, תוכלו לשכור ערכת קריוקי מקצועית. הערכות המקצועיות, כוללות גם מסך, מקרן, ומחשב נייד המכיל קליפי קריוקי. הציוד כולל גם סטנד להעמדת המסך, וסטנד נוסף להעמדת המקרן. כאשר אתם רוכשים ערכה מקצועית, מומלץ לוודא שיש לחברת ההשכרה את הרישיונות המתאימים. חשוב לבקש תעודות מתאימות, ולוודא שהקליפים הנמצאים במחשב, אינם מועתקים.

ערכת הקריוקי הבסיסית, טובה ביותר עבור מפעילים חובבנים. אם אתם רוצים לשכור ערכת קריוקי מקצועית, עליכם לחשוב היטב האם תוכלו לתפעל את כל המכשירים. חברות ההשכרה, נותנות הסבר, ומראות כיצד לבצע את החיבורים הנדרשים. השאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם הם: מה סוג האירוע? מי קהל היעד? האם ניתן להשיג קליפים ומסך בדרך אחרת?

כאשר אירוע הקריוקי מתקיים בשטח פתוח, יהיה צורך גם בשכירת גנרטור. החברות להשכרת ציוד, משכירות בדרך כלל, גם גנרטורים להשכרה. קיימים גנרטורים בגדלים שונים, ובתפוקות שונות. יש לכם תאורה מתאימה? תוכלו לשכור אצל החברות השונות פנסי תאורה מתאימים, בצבעים מתחלפים. פנס התאורה המתחלפת, יוסיף הרבה לאווירה של הקריוקי. כמובן, מומלץ לשכור פנס תאורה רגיל, אותו תכוונו היישר אל עמדת המיקרופון, כדי להאיר על הזמר.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד