תאורה לבת מצווה

תאורה לבת מצווה

מתכננים אירוע בת מצווה? מחפשים תאורה לאירוע?

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר אירועי בת מצווה המתקיימים בבית ופחות אירועים המתקיימים באולמות גדולים. האירועים האינטימיים עם המשפחה והחברות והחברים הקרובים הם מוצלחים במיוחד וגם משתלמים עבור ההורים מבחינה כספית. אם החלטתם לחגוג יום הולדת 12 לבת שלכם בחצר הבית, חשוב שתהיה לכם תאורה לבת מצווה איכותית ומתקדמת שתוכל לספק לכם מענה לאירוע המתקיים בשעות הערב. את התאורה ניתן להתקין גם בתוך מתחם סגור או אולם בבניין שלכם או בכל מקום שתבחרו.

איזו תאורה תתאים לאירוע שלכם?

אם כבר מצאתם מקום לערוך בו את אירוע בת המצווה של הילדה שלכם, תוכלו לבחור בין מספר סוגים שונים של גופי ומתקני תאורה לאירועים. בין סוגי התאורה ניתן למצוא פנסים עוצמתיים לתאורה צבעונית וסטנדים מתכווננים לתאורת רחבה. בנוסף לכך, ניתן לשכור מתקנים לתאורה צבעונית למסיבות עם עדשות מיוחדות הנעות על פי קצב המוזיקה. שילוב של תאורת אפקטים יכולה לשדרג במיוחד את קטעי המוזיקה באירוע של הילדה שלכם ואת זמן הריקודים ברחבה עם החברים והחברות הקרובים שלה. בכדי לשדרג את חווית המסיבה, ניתן לשכור גם מכונות עשן מתקדמות הניתנות לתפעול בצורה קלה ופשוטה.

מחיר השכרת תאורה לאירוע פרטי

כמה עולה תאורה לבת מצווה והאם צריך לקנות את כל הציוד? בהפקה של אירוע בת מצווה, אין צורך לקנות ציוד תאורה יקר וכבד אלא לשכור את כל מתקני התאורה הנדרשים לכם על פי שעה או יום. ניתן להזמין שירות התקנה ותפעול המתקנים וגופי התאורה או להפעיל אותם בעצמכם. רוב מתקני התאורה ניתנים לתפעול באמצעות מחשב או שלט וניתן לעשות זאת באופן עצמאי במידה ולא תרצו לשלם לאנשי מקצוע. המחירים תלויים במידה רבה בסוגי התאורה ובכמות הציוד וניתן לקבוע את סוג הציוד הנדרש לכם על פי תקציב מוגדר מראש.

הזמנת מתקני תאורה לבת מצווה

להזמנה של שירותי השכרת תאורה לבת מצווה, כל מה שאתם נדרשים לעשות הוא ליצור קשר עם חברת PlayMusic ולבחור את מתקני התאורה הנדרשים לכם. צוות החברה ישמח לסייע לכם לבחור את המתקנים הטובים ביותר לאירוע שלכם בהתאם לגודל המקום ומספר האורחים הצפויים להגיע לאירוע.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד