10 דברים שחשוב לדעת לפני השכרת במות

10 דברים שחשוב לדעת לפני השכרת במות

בכל אירוע הבמה מהווה את מוקד האירוע, מאפשרת לאורחים לצפות בהתרחשויות ולעקוב בנוחיות אחרי כל מה שנעשה במרכז האירוע.

כמעט בכל הופעה צריך במה, בהופעות המוניות המתקיימות בכיכר העיר, בחופה, בטקסים ממלכתיים, באירועים עסקיים, בעצרות עם ועוד.

במות להשכרה –10 דברים שחשוב לדעת

יש סוגים שונים של במות, יש במות מרובעות, יש במות עגולות שמהן אפשר להשקיף על המתרחש בשלוש מאות ושישים מעלות, יש במות גבוהות, יש במות נמוכות, יש גדולות, יש קטנות ועוד.

באופן עקרוני אפשר לחלק את הבמות לשני סוגים, השכרת במות פודיום ובמות לאיירים.

במות פודיום הן הבמות הנפוצות ביותר. הן משמשות כהגבהה לרחבות ריקודים, כמסלולים לתצוגות אופנה, כמעמד לצוות מוסיקלי, לבמות תיאטרון וגם ליצירת שבילים ומעברים.

כאשר בונים במה חשוב להקדיש מחשבה לנושאים הבטיחותיים. על הבמות לשאת משקל רב, ולכן חשוב להקפיד על המפרט הטכני ולוודא שהבמה תעמוד בעומסים בהתאם לכל אירוע ולכל דרישה. במות פודיום הם במות חזקות המיועדות לנשיאת משקלים כבדים.

במות לאיירים מורכבות ממוטות מתכת אופקיים ואלכסוניים המחוברים יחד , גורם המסייע לחיזוק הבמה והגברת הבטיחות. במות לאיירים משמשות בדרך כלל לשטחים גבוהים ורחבים ומסוגלות לשאת עומסים כבדים.

כאשר אתם עומדים לשכור במה יש להתאים את סוג הבמה לאופי האירוע ולמקום שבו היא מותקנת. חשוב להתאים את גודל הבמה לתנאי השטח, במה גדולה מדי תשתלט על כל החלל, תגזול מהמרחב הציבורי, תקטין את מספר מקומות הישיבה ובמקרים רבים לא תשאיר מקום לציוד חיוני ואילו במה קטנה מדי עשויה להגביל את אפשרויות השימוש בה.

התקנת במה דורשת פילוס ויישור של השטח, אדמה, דשא או כל קרקע טבעית, ומיקום של בסיסים, ספסיירים לרגלי הבמה כדי למנוע שקיעה של הבמה, תזוזה או החלקה. אם אתם מעוניינים להתקין במה קבועה, כדאי להניח את הבמה על אזור מרוצף כמו אספלט, דק עץ ועוד.

ככל שיש  מספר גדול יותר של משתתפים באירוע, כך על הבמה להיות גדולה יותר וגבוהה יותר. במקומות שבהן יש שטח משופע כמו טריבונות או שטח מדורג אין צורך להגביה את הבמה.

בעת התקנת הבמה יש צורך באביזרים נלווים כמו ציפוי הבמה בשטיח, בפי.וי.סי, או בדשא סינטטי וכדי להעניק לה מראה אסתטי, מומלץ לכסות את בסיס הבמה בבד מתאים. לעתים יידרשו אביזרים נוספים כמו רקעים אחוריים, מחסומים שימנעו את הגישה אל הבמה, מעקות בטיחות, דוכני נואמים ועוד.

חשוב לדעת כי במה מעל לשישים סנטימטר גובה מחייבת אישור של מהנדס קונסטרוקציות.

אם אתם מחפשים השכרת במות, צרו קשר עם חברת “פליי מיוזיק ציוד הגברה לאירועים“, אנו משכירים במות לכל סוג של אירוע ודואגים להתקין את הבמות בצורה בטיחותית ביותר.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד