3 סיבות שבגללן השכרת מוניטור היא חובה לכל מי שעורך אירוע

3 סיבות שבגללן השכרת מוניטור היא חובה לכל מי שעורך אירוע

כאשר אנחנו עורכים אירוע אנחנו רגילים לחשוב על האולם, הקייטרינג וגם על מה שנלבש. רבים מאתנו לא מייחסים מספיק חשיבות למוזיקה שתהיה באירוע שלנו ולאיכות הסאונד שלה. כאשר אנחנו רוצים לשדרג את איכות הסאונד באירוע שלנו חשוב שנשכור ציוד מקצועי שיסייע לנו בכך כמו למשל מוניטור. השכרת מוניטור היא חובה לכל מי שעורך אירוע כי:

–    מוניטור יכול לסייע לווסת עת עוצמת הווליום של המוזיקה

–    מוניטור יכול לכוון כלי מוזיקה כך שלא יזייפו

–    מוניטור מקפיד שהסאונד באירוע יהיה מאוזן (באלאנס)

ללא ציוד מקצועי של סאונד איכות המוזיקה באירוע שלנו לא תהיה טובה ולא נוכל ליהנות באמת באירוע והאירוע עצמו לא יהיה אירוע יוקרתי וברמה גבוהה.

השכרת מוניטור – איך מוניטור משפר את איכות הסאונד?

כאשר אנחנו שוכרים להקה או די.ג’י חשוב שנוודא שהם עושים שימוש בציוד מקצועי לאירועים. שימוש בציוד מקצועי לאירועים יכול לשדרג את איכות הסאונד באירוע שלנו כך שהיא תהיה טובה יותר וכך שכל האורחים באירוע יוכלו ליהנות מאווירה טובה שתאפשר להם לרקוד ולשמוח. חשוב שנבחר לשכור מוניטור שמתאים לסוג המוזיקה שיש באירוע שלנו. מוניטור שיכול להתאים ללהקה שיש בה נגני גיטרה, נגני קלידים, נגני תופים וזמרים לא יתאים בהכרח לדי.גי שיש לו ציוד אחר. אנחנו צריכים לשים לב גם מה איכות המוניטור שאנחנו שוכרים – כי חש מבחר גדול מאוד של סוגי מוניטור שנבדלים אחד מהשני באיכות, במחיר ובגודל.

אולי יעניין אותך:

 

השכרת מוניטור היא לא בגדר מותרות לכל מוזיקאי מקצועי. מוזיקאי מקצועי שמופיע בפני קהל חייב שיהיה לנו מוניטור איכותי. כאשר אנחנו רוצים להופיע באירועים יש לנו אחריות להפוך את ההופעה שלו לאיכותית במיוחד. השקעה באיכות המוניטור שנעלה להופיע אתו תאפשר לנו לספק לקהל שלנו מוזיקה ברמה גבוה. כאשר הקהל מקשיב למוזיקה בהופעה או באירוע הוא חווה חוויה וזה התפקיד של המוזיקאי להפוך את החוויה הזאת לבלתי נשכחת. ציוד מקצועי יכול לאפשר לנו לשפר את איכות הסאונד שלנו ולוודא שכלי הנגינה שלנו לא יזייפו או יהיו לא מכוונים מספיק. ככל שנקפיד יותר כל כיוון כלי הנגינה שלנו כך איכות הצליל שלהם תהיה יותר טובה והמוזיקה שלנו תהיה יותר איכותית.

פנו עוד היום לחברת פליי מיוזיק השכרת ציוד לאירועים.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד