4 סיבות שישכנעו אתכם להשקיע בהגברה ותאורה

4 סיבות שישכנעו אתכם להשקיע בהגברה ותאורה

מערכת ההגברה היא מערכת שתפקידה להגביר את עוצמת הצלילים המשודרים בעוצמה נמוכה ולהתאים אותם לתנאי השטח הייחודים ומערכת התאורה היא מערכת האחראית על התאורה באירוע ועל עוצמת התאורה. יש סוגים שונים של מערכות תאורה, יש מערכות המספקות תאורה בסיסית ויש מערכות היוצרים אפקטים מרהיבים של תאורה בצבעים.

הגברה ותאורה לאירוע –4 סיבות שישכנעו אתכם להשקיע בהגברה ותאורה

מערכות מקצועיות של הגברה ותאורה לאירועים יסייעו להפיק אירוע יוקרתי, חווייתי, עוצמתי ובלתי נשכח. האפקטים המיוחדים שייצרו המערכות האלו יעניקו לכל סוג של אירוע סגנון שונה, מיוחד ובלתי שגרתי.

מערכת התאורה חיוניות במיוחד בגני אירועים או באירועים הנערכים בחיק הטבע. במקומות אלו יש צורך להאיר בתאורה מיוחדת אזורים שונים במקום, כמו אזור קבלת הפנים, רחבת הריקודים, את הדרך אל מקום האירוע וגם את הדרך אל השירותים. בכל מקום שבו הן יישפכו אלומת אור, הן יעניקו ראות טובה ובהירה לצד אווירה נעימה ומיוחדת.

מערכת הגברה נדרשת בכל אירוע שבו ירצו המשתתפים לשאת דברים או לשיר לפני קהל החוגגים. מערכת ההגברה תאפשר לאורחים, בכל מספר, לשמוע בבירור את דברי הנואמים או השרים, לעקוב אחריהם וליהנות ללא הפרעה. אם לא תשכרו מערכת הגברה, האורחים באירוע שלכם לא ישמעו היטב את דברי הדובר, יאבדו עניין ויתחילו להשתעמם.

השכרת ציוד הגברה תסחף את הרוקדים על רחבת הריקודים, תלהיב אותם ותביא לשמחה מלהיבה וסוחבת.

כאשר אתם שוכרים מערכת הגברה, בקשו מאנשי הצוות של החברה המשכירה לכם את המערכת להשמיע לכם מוזיקה במערכת. בדרך זו תוכלו להתרשם מאיכות הצלילים ומעוצמתם. נסו להאזין לצלילי המערכת פעמיים, פעם אחת באולם ריק ופעם שנייה באולם מלא אנשים, תתפלאו לשמוע את ההבדלים.

את הסוג של מערכת ההגברה יש לבחור בהתאם לשלושה גורמים, בהתאם לאופי האירוע, למקום שבו נערך האירוע ולאקוסטיקה של המקום. כאשר אתם  מקיימים אירוע במקום סגור, תידרשו לבחור מערכת שונה מאשר לאירוע הנערך במקום פתוח, כאשר עורכים אירוע במקום שבו יש אקוסטיקה טובה יש לבחור מערכת בעוצמה שונה מאשר באולם שבו האקוסטיקה הגרועה.

אנו בחברת “פליימיוזיק” נשמח להמליץ לכם על סוג המערכת המתאימה. צרו קשר, ספרו לנו על האולם שבו מתקיים האירוע שלכם ואנו נדע להתאים לכם את מערכת ההגברה המתאימה.

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד