7 דברים שחשוב לדעת לפני השכרת תאורה מקצועית לאירועים

7 דברים שחשוב לדעת לפני השכרת תאורה מקצועית לאירועים

לא משנה היכן אתם עומדים לקיים את האירוע, באולם אירועים, בגן אירועים, במקום פתוח או במקום סגור, לתאורה יש חשיבות מרבית בעיצוב האירוע שלכם. אין לכם מושג איך תאורה מקצועית יכולה “להרים” כל אירוע ולהפוך כל אירוע משעממם ושגרתי לאירוע מרתק, מרשים וססגוני.

בעבר היינו רואים אירועים עם תאורה של מספר פנסים בודדים, אך נכון להיום תחום עיצוב התאורה השתדרג והתקדם וכיום אירוע שאין בו תאורה מקצועית ומעוצבת הוא אירוע חסר ברק ואופי.

השכרת תאורה מקצועית לאירועים –7 דברים שכדאי לדעת

כאשר מקיימים אירוע בחיק הטבע יש צורך להקים את כל התשתיות של התאורה מהמסד ועד הטפחות. יש צורך במעצבי תאורה ומפעילים מקצועיים שידעו להיערך באופן טכני ובצורה לוגיסטית מורכבת. באירועים בחיק הטבע או במקומות שבהם אין חיבור לתשתיות חשמל קיימות יש צורך לשכור גנרטור שיספק את החשמל להפעלת התאורה ולציוד הנוסף הנדרש לאירוע.

המונח תאורה כולל שני מושגים, תאורה שוטפת ותאורה המהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב האירוע.

תאורה שוטפת היא תאורה אשר מספקת אור איכותי המאפשר לכל אחד לראות היטב את כל השטח, תאורה שלא תשאיר אפילו פינה אחת חשוכה. התאורה השוטפת תבטיח כי גם הספקים השונים הלוקחים חלק באירוע יצליחו להפעיל את המקום ללא תקלות והפסקות חשמל.

את התאורה השוטפת מרכיבים מפנסים רבי עוצמה שאותם מרכבים על עמוד תאורה גבוהים או על עצים, חומות, גדרות ועוד. את אור הפנסים מווסתים באמצעות דימרים אשר מחלישים או מגבירים את האור בהתאם לצורך ולאווירה הנדרשת.

לתאורה יש תפקיד חשוב בעיצוב האירוע. מפעיל מקצועי של התאורה ידע ליצור אפקטים שונים, להדגיש אזורים מסוימים ולזרוק אלומות של אור שיעניקו לאירוע אופי ואווירה מיוחדת.

את התאורה צריכים להפעיל אנשי תאורה מקצועיים שהתמחו בתחום. הם חייבים לשלוט היטב בכל רכיבי התאורה ובנוסף עליהם להיות בקיאים באלקטרוניקה, בחיבורים לגנרטורים, להיות מסונכרנים עם התקליטן ועם המארגן של האירוע. הם צריכים להכיר היטב את עולם האירועים וההופעות, לדעת מתי יש צורך להגביר את התאורה, מתי להחליש אותה, מתי לצבוע את האורות בצבעים שונים ועוד.

לפני שאתם שוכרים חברה העוסקת בהשכרת תאורה לאירועים כדאי לעשות סקר שווקים, לשמוע המלצות ולקבל הצעות מחיר ממספר חברות. אל תתפשרו על תאורה זולה, זכרו התאורה היא התבלין המתבל את האירוע. תאורה טובה תביא להצלחת האירוע, תאורה גרועה תכשיל אותו.

מחפשים עיצוב תאורה לאירוע? צרו קשר עם “פליי מיוזיק השכרת ציוד הגברה לאירועים“, החברה המובילה בתחום השכרת תאורה מקצועית לאירועים!

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד