7 טיפים המלצות על הגברה

7 טיפים המלצות על הגברה

אתם לא חייבים לרכוש ציוד הגברה, אם זה לאירוע חד פעמי, עדיף לשכור. אנו בחברת “פליימיוזיק” משכירים את כל סוגי ההגברה, אנשי הצוות המומחים שלנו ישמחו לייעץ לכם מהו סוג הציוד הנדרש לכם ולהשכיר לכם ציוד איכותי ומתוחזק היטב.

טיפים והמלצות על הגברה –7 דברים שחשוב לדעת רגע לפני שאתם שוכרים ציוד הגברה

לא לכל מסיבה או אירוע חייבים לשכור ציוד לאירועים יקר. אם אתם עושים מסיבה ממוצעת עם כמה עשרות משתתפים תידרשו לשכור מיקרופונים שבעזרתם תוכלו לתקשר היטב עם הקהל, אם המסיבה שאתם עורכים גדולה ורבת משתפיםהיא דורשת ציוד מקצועי יותרכמו רמקולים איכותיים, מיקסר ומערכת הגברה, צוות המומחים ב”פליימיוזיק” ישמח להמליץ לכם על הציוד המתאים בהתאם לנתונים הייחודיים.

לא תמיד הציוד היקר ביותר הוא הציוד האיכותי ביותר ומחיר הציוד לא מבטיח את הצלחת המסיבה. אנו בחברת “פליימיוזיק” משכירים ציוד הגברה המתאים לכל תקציב, נדע להתאים גם לכם ציוד הטוב במחיר אטרקטיבי ביותר.

אם אתם עורכים מסיבה או אירוע בחיק הטבע או בכל מקום שבו אין אפשרות לחבר את ציוד ההגברה אל תשתית חשמל, אתם צריכים לשכור גנרטור שבאמצעותו תוכלו לתפעל את ציוד ההגברה.

טיפ שלנו: גם כאשר אתם עורכים מסיבה או אירוע באולם או בכל מקום שבו יש תשתיות חשמל, כדאי לשכור גנרטור למקרה חירום. במצבים רבים עלולות להתרחש תקלות במערכת השמל, גנרטור לגיבוי יעניק לכם את הביטחון שבכל מצב ציוד ההגברה יעבוד והמסיבה תוכל להימשך.

את ציוד ההגברה יש להתאים למקום שבו מתרחש האירוע, לאופי האירוע ולכמות האנשים המשתתפים בו. יש הבדל בין ציוד הנדרש למסיבה באולם סגור לבין ציוד הנדרש למסיבה בחיק הטבע, בין ציוד המתאים למסיבה קטנה לבין ציוד למסיבה רבת משתתפים ועוד.

איכות ציוד ההגברה נקבעת בהתאם למספר פרמטרים. מיהי החברה המייצרת את הציוד, מיהי החברה המשכירה את הציוד, מה המוניטין שלה בשוק, מה הניסיון שלה בתחום, רמת התחזוקה של הציוד וההתאמה לתנאי האירוע הייחודיים.

אנו בחברת “פליימיוזיק” צברנו ניסיון רב בתחום. אנו מחזיקים את הציוד הטוב ביותר בתחום ההגברה, שומרים עליו ומתחזקים אותו היטב. צרו קשר, נסו אותנו, אתם לא תתאכזבו!

קטלוג השכרת ציוד
תוכן עניינים

PlayMusic

הגברה למוסדות, אירועים,
כנסים ומופעים

פליי מיוזיק לשירותכם

השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים בסדרי גודל שונים - צרו קשר:

recent events

אירועים אחרונים ועוד